Fenix LD60: Extrémně výkonná ruční svítilna pro profesionály

Fenix LD60: Extrémně výkonná ruční svítilna pro profesionály
Autor: Kronium.cz|Popisek: Fenix LD60
24 / 03 / 2015, 09:00

Mimořádný světelný tok až 2800 lumenů a dosvit až 460 metrů ocení všichni profesionálové, kteří při výkonu služby požadují nejvyšší výkon a co nejmenší rozměry.

Hladký trojdílný reflektor svítilny Fenix LD60 je osazen třemi moderními LED XM-L2 U2 amerického výrobce Cree. Ty jsou napájeny třemi moderními akumulátory 18650, alternativně lze použít také šest CR123A baterií.

Díky této koncepci má svítilna překvapivě kompaktní rozměry a nízkou hmotnost – na délku měří pouhých 15,5 centimetrů a bez baterií váží jen 364 gramů. K ovládání slouží tlačítko ergonomicky umístěné na boku svítilny, kterým lze volit z šesti režimů výkonu (včetně výstražného stroboskopu) s maximální výdrží 150 hodin.

Tělo svítilny je vyrobeno z odolné hliníkové slitiny, její povrch je díky tvrdé anodizaci typu III těžko poškrabatelný. Fenix LD60 je nárazuvzdorná a vodotěsná dle standardu IPX-8 do hloubky 2 metrů. Všechny parametry svítilny jsou měřené dle americké normy ANSI FL 1. Na těle svítilny naleznete závit pro upevnění na stativ, její ergonomie jí umožňuje samostatně stát na plochém místě a sloužit jako vysoce výkonná „svíčka“. Nejen profesionálové z řad ozbrojených složek a záchranářů oceňují tyto vlastnosti umožňující mít svítilnu vždy při ruce. Fenix LD60 vám spolehlivě osvětlí rozlehlé prostory, ať již se jedná o budovy, sklady nebo venkovní plochy. Z toho důvodu se na ní spoléhají také členové bezpečnostních agentur a ostrahy objektů.

Svítilnu Fenix LD60 pořídíte na stránkách www.kronium.cz za 4 299 Kč

Videorecenze v angličtině 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace