Firma August představila již třetí generaci chytrých zámků

Firma August představila již třetí generaci chytrých zámků
Popisek: Smart lock
08 / 10 / 2017, 14:00

Dvě nové verze svého chytrého zámku představila firma August. Navíc přidala i vylepšenou verzi své dveřní kamery.

Firma August, která se zabývá domácí bezpečností, představila dvě nové verze svého chytrého zámku včetně levnějšího redesignovaného modelu a vylepšenou verzí své dveřní kamery. Třetí generace zámků August Smart je charakteristická změnou svého původního kulatého tvaru a designu. Kulatá koncepce zůstala u dražší verze zámku Pro. Zámek má nyní protáhlejší tvar a je na něm palcové otáčecí zařízení.

psali jsme: Starejte se o zámky ve dveřích. Šest tipů, jak na to

Třetí generace se může vykázat i dvojnásobnou výdrží baterií oproti druhé generace August Smart. August navíc přidal i další inovativní prvek nazvaný DoorSense, což je senzor, který může být nainstalován vedle zámku dveří, a jenž majiteli oznámí, jestli byly dveře skutečně zamčeny či nikoliv. Zámek je určen především pro prostory s větší ,,průchodností", to znamená firmy nebo průmyslové objekty. Cena nového modelu je pro koncové zákazníky příznivá - 149 dolarů. 

psali jsme: Chytrý zámek Mul-T-Lock® ENTR®. Zbrusu nový přístup k otvírání dveří vašeho domu

August představil i svou vylepšenou dveřní kameru Doorbell Cam. Kamera má zabudované svělo, které se aktivuje pohybem. Kamera tak disponuje kvalitním obrazem, i když snímá například ztmavlou chodbu či objekty. Doorbell Cam je schopná fungovat neustále a ukládat si videa do své vyrovnávací paměti. Doorbell Cam půjde do prodeje 10. října.

 

Zdroj: theverge.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace