Video: Ford F-150 Raptortrax Kena Blocka

Video: Ford F-150 Raptortrax Kena Blocka
Autor fotografie: Ford|Popisek: Ford F-150 Raptortrax
04 / 10 / 2015, 09:00

Tohle byste na sjezdovce určitě potkat nechtěli:-) aneb když se dá dohromady americký pilot Ken Block a Ford F-150. První letošní sníh se pomalu blíží, takže stojí za to si tohle video připomenout.

Upravený Ford F-150 disponuje výkonem 650 koní, protože sériových 411 nestačilo, musel tým techniků přidat motoru o objemu 6.2 litru ještě kompresor. Speciální mechanismy místo kol váží každý asi 160 kilogramů, zvýšení výkonu bylo opravdu zapotřebí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.