(FOTO) Tornádo zasiahlo Spojené štáty, 2 mŕtvy

(FOTO) Tornádo zasiahlo Spojené štáty, 2 mŕtvy
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: Ilustračný obrázok
02 / 03 / 2017, 10:00

Centrálnu časť Spojených štátov zasiahlo tornádo, približne 45 miliónov ľudí bolo v ohrození.

V dôsledku tornád zomreli 2 ľudia. Tornádo najviac ''úradovalo'' v oblasti Ohio, Kentucky, Illinois, Indiana. V týchto miestach, úrady varovali pred vetrom so silou nad 11 mph (179 kph).

Portál WBBM informuje, že jedna z obetí, zomrela po páde vyvráteneho stromu, zatiaľ čo život druhej ženy si vyžiadala poškodená infraštruktúra. Veľká dráma sa odohrala aj v Ottawe, kde sa tornádo prehnalo neďaleko opatrovateľského domu, nevyžiadalo si však žiadne životy.

Tornádo ohrozilo približne 45 miliónov ľudí po celých Spojených štátoch od Ohia až po Texas. Desiatky domov bolo zničených, stovky ľudí museli byť evakuovaných, pretože tornádo spôsobilo aj množstvo požiarov, ktoré sa rýchlo šírili.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace