(FOTO, VIDEO) Masívny požiar v Las Vegas

(FOTO, VIDEO) Masívny požiar v Las Vegas
Autor: pixabay.com
31 / 12 / 2016, 12:45

Obrovský požiar obklopil bytový komplex vo výstavbe, v západnej časti Las Vegas.

O tomto požiari informovali na sociálnych sieťach hasiči a množstvo civilistov. Oheň sa nachádzal v blízkosti Rochelle and Hualapai Way, informuje KTNV.

Miestny hasiči informujú, že celkovo bolo nasadených osem hasičských aut, jedno nákladne vozidlo. Do akcie zasiahlo približne 40 hasičov, ktorý dlho bojovali s ohňom.

Oheň zasiahol štyri bytové domy, v ktorých bolo osem bytov. Fox news informuje, že všetky byty boli ešte len vo výstavbe.

Jeden byt bol takmer úplne zničený, dva ťažko poškodené, a na jednom sú menšie škody, informuje Rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace