Fotogalerie a videa z rusko-čínského cvičení Joint Sea II

Fotogalerie a videa z rusko-čínského cvičení Joint Sea II
Autor fotografie: US Navy|Popisek: Pohled na ruskou válečnou loď ve Vladivostoku
29 / 08 / 2015, 08:15

Najít fotografie z cvičení ruských nebo čínských jednotek je na rozdíl od západních zemí komplikované. Rusko ani Čína nepoužívají Flickr. Přesto přinášíme fotografie z právě ukončeného cvičení Joint Sea II v Pacifiku.

Fotogalerie na Livejournal

Dvacet dva plavidel, 20 letadel, 40 obrněných vozidel a 500 mariňáků z Ruska a Číny se zúčastnili společného cvičení Joint Sea 2015 II v Japonském mořii u města Vladivostok. 

Spojené rusko-čínské síly cvičily zásah proti nepřátelským lodím, ponorkám a letadlům, probíhaly ostré střelby a tréninik koordinace jednotek.

Cvičení se konala v ruských teritoriálních vodách a v neutrálních vodách Japonského moře.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace