Fotogalerie: Convoy of Liberty 2015

Fotogalerie: Convoy of Liberty 2015
Autor: Filip Klasna|Popisek: Convoy of Liberty 2015
24 / 04 / 2015, 14:00

Konvoj historických vozidel, která před 70 lety osvobozovala západní část tehdejšího Československa dnes projížděl Prahou.

U příležitosti 70. výročí konce 2. světové války, projížděl dnes Prahou Convoy of Liberty, snímky jsou z ulice Tržiště před americkou ambasádou v Praze. Akce připomíná osvobození části naší republiky armádou generála Pattona.

Na akci hrála dobové písničky kapela České armády.

Galerie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace