Francie udělila čestné občanství teroristovi

Francie udělila čestné občanství teroristovi
Autor: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační obrázek
10 / 08 / 2016, 02:30

Pouhých 48 hodin po té, kdy byl teroristou hlásícímu se k islámskému státu brutálně zavražděn 84letý kněz, v měsíci, kdy došlo k hromadné vraždě v Nice v den státního svátku Francie a pachatelem byl opět islámský šílenec obdařila Francie a její státní úředníci jinému teroristovi čestné občanství.

Jedná se ale o „jiného teroristu“ totiž o Marwana Barghoutiho ten si odpykává v izraelském vězení pět doživotních trestů a navíc čtyřicet let za vraždy, mezi jiným také vraždy tříletého děvčátka.

Marwan Barghouti

Francie, která se nikterak úspěšně nevyrovnává s teroristy a terorismem současně prokazuje čest teroristovi kterého se snaží navíc očistit a prezentovat jako „bojovníka za lidská práva“ a je přirovnáván k Nelsonu Mandelovi. Dokonce byl oběma komorami Belgického parlamentu navržen pro nominaci na Nobelovi cenu. Nelze se divit, Jásir Arafat, jehož roce jsou též potřísněny krví, ji také obdržel.

Velvyslankyně Izraele ve Francii Aliza ben Nun publikovala otevřený dopis, v němž upozorňuje na teroristickou minulost Bargoutiho, která vůbec není podobná lidsko-právním aktivitám Nelsona Mandely.

Není vysvětlitelné proč města jako Paříž udělují od roku 2009 každoročně teroristovi a zakladateli teroristické organizace Tanzim čestné občanství, stejně jako Paříž činí dvacet dalších francouzských měst. Navíc již v roce 2014 pojmenovali v předměstí Paříže Valenton po Barghoutim ulici Je to snad hromadná infekce tzv. Stockholmským syndromem anebo projev sebe-nenávisti ze strany francouzského establishmentu. Nejpravděpodobnější je ovšem obvyklý dvojí metr jímž se měří teroristé působící v Izraeli oproti teroristům kdekoli.

Zdroj: Eretz.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace