,,Frustrovaný" migrant brutálně znásilnil tři ženy. U soudu mu to spočítali

,,Frustrovaný&quote; migrant brutálně znásilnil tři ženy. U soudu mu to spočítali
Popisek: migrant
07 / 07 / 2017, 07:00

Soud v Nizozemí projednával tři mimořádně brutální znásilnění, jichž se dopustil marocký migrant.

Ilegální migrant, kterému byl zamítnut azyl v Nizozemí, brutálně znásilnil tři ženy s nožem v ruce. Mustafa A. se sexuálních útoků dopustil mezi 19. - 23. lednem minulého roku v Amsterodamu a pod pohrůžkou zabití vždy přinutil ženu k nedobrovolnému sexu. K jednomu znásilnění mělo dojít i ve výtahu.

Po třech měsících byl migrant zatčen policií. Jeho identita byla odhalena na průmyslové kameře v zastavárně, kam šel prodat mobilní telefon, jejž ukradl jedné oběti.

Za trojnásobné znásilnění nyní Mustafa A. stanul u soudu. Ten kvalifikoval všechna tři znásilnění jako ,,mimořádně ponižující" a přihlédl i k tomu, že Maročan ani na moment necítil k obětem žádnou lítost. Soudce konstatoval, že všechny tři oběti utrpěly následkem znásilnění velký psychický šok a následné trauma, s nímž se musejí vypořádávat dodnes.

Obžaloba navrhla násilníkovi 12 let vězení, soudce se vzhledem k dalším přitěžujícím okolnostem a mimořádné brutalitě znásilnění nakonec přiklonil ke 14 letům vězení.

 

psali jsme:

Ghanský migrant s mačetou znásilnil dívku. Její přítel se musel dívat

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace