Výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014 + VIDEO

Výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014 + VIDEO
Autor fotografie: FSDays|Popisek: Express Alarm Czech s.r.o.
19 / 09 / 2014, 18:15

17.9. 2014
VIDEO / V úterý, dne 16. 9. 2014 byly vyhlášeny výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát / službu 6. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days 2014 (FSDays 2014).

FSDays

Vyhlašovatel soutěže: Mascotte s.r.o.
Celkem se zúčastnilo soutěže: 7 společností s 8 produkty

Porota udělila celkem dvě ceny za nejlepší exponát – FSDays AWARD 2014 a dvě Zvláštní ocenění, níže uvedeným, označeným exponátům:

společnost Express Alarm Czech s.r.o. FSDays AWARD 2014

exponát: DS-2CD6026FHWD-A „Darkfighter“
výrobce: Hikvision Digital Technology Co., Ltd.
popis:

Ultra Low-Luxová kamera, která je určena pro špatně osvětlené expozice, kde dosahuje krásně viditelného obrazu. Této funkce je schopna při 50sn/s. a Full HD rozlišení, obsahuje funkce jako WDR, 3D-DNR a skutečný režim den/noc. Dále disponuje inteligentní videoanalýzou, jejíž přednosti jsou detekce obličejů, detekce kvality vide, nastavení oblasti zájmu, detekce překročení hluku a detekce narušení. Možnost PoE napájení.

společnost KLATT s.r.o. FSDays AWARD 2014

exponát: FAST mask
výrobce: CAMLOCK
popis:

FAST maska – okamžitá ochrana za méně než 5 vteřin
- nejrychlejší a nejbezpečnější způsob nasazení
- jednoduchost nasazení, uživatel nemůže udělat chybu
- hlavový popruh automaticky zajistí dokonalé utěsnění
- velká pravděpodobnost přežití v toxické, život ohrožující atmosféře

společnost FLAJZAR, s.r.o. Zvláštní ocenění

exponát: Nástěnný GSM alarm FLAJZAR
výrobce: FLAJZAR, s.r.o.
popis:

Nástěnný GSM alarm je zařízení typu "vše v jednom", obsahující detektor pohybu, GSM komunikační jednotku, mikrofon, komunikační modul pro bezdrátové příslušenství a záložní akumulátor pro případ výpadku napájení. V případě narušení prostoru (nebo jiné poplachové události) ihned podá informaci na váš mobilní telefon SMS zprávou či voláním. Střežený prostor můžete také v případě potřeby odposlouchávat. Velmi snadné ovládání pomocí bezdrátových vysílačů ("klíčenek"), SMS zpráv a řada bezdrátových periferií, které můžete kdykoliv doplnit, z něj dělá jednoduše ovládatelný, ale přitom výkonný zabezpečovací systém. Instalace svépomocí zabere doslova pár minut! Vybalíte, vložíte SIM kartu libovolného mobilního operátora, alarm umístíte na zeď, připojíte napájecí adaptér a prozvoníte. Zařízení je nyní připraveno střežit váš majetek. Při odchodu z prostoru jen stisknete tlačítko na vašem dálkovém ovladači, nebo zdarma prozvoníte a nástěnný GSM alarm začne ihned hlídat váš objekt. Alarm umožňuje připojení široké škály bezdrátových periferií, čidel, relé, klíčenek a tím rozšiřuje své možnosti využití na plnohodnotný zabezpečovací systém. Nástěnný GSM alarm opatřený SIM kartou libovolného mobilního operátora pak slouží jako brána, nebo chcete-li ústředna, komunikující s uživatelem. Nabídka periferií bude neustále rozšiřována podle potřeb zákazníků. Vše s cílem snadné montáže, jednoduchosti nastavení a používání.

společnost SICURIT CS, spol. s r.o. Zvláštní ocenění

exponát: Zabezpečovací ústředna SmartLiving
výrobce: INIM Electronics s.r.l.
popis:

Systém INIM je klenotem mezi EZS a představuje platformu, na které můžete postavit systém jednoduché domácí automatizace. SmartLiving reprezentuje nejmodernější technologie, které se v současné době používají mezi zabezpečovacími systémy. Je držitelem řady patentů a nadstandardních funkcí jako IN/OUT svorky, automatické naučení, jednoduchý upgrade firmwaru v ústředně a periferiích, IP konektivita, ovládání pomocí aplikace Alienmobile pro chytré telefony, časovač s výjimkami, teploměrem, zastřešovací scénáře, aj. 

 

KLATT s.r.o.

FAST mask

Kontakt pro média:

Sylva Havelková, tel: +420 728 885 875, e-mail: havelkova@mascotte.cz, www.fsdays.cz

Podívejte se na videa z celé akce:

WORKSHOP SECURITY MAGAZÍNU (FSDAYS 2014)

DOHLEDOVÁ CENTRA 1.ČÁST

DOHLEDOVÁ CENTRA 2.ČÁST

MECHANICKÉ ZÁBRANNÉ SYSTÉMY 1.ČÁST

MECHANICKÉ ZÁBRANNÉ SYSTÉMY 2.ČÁST

ZPŮSOB ŘÍZENÍ BEZPEČNOSTI Z POHLEDU JEDNOTLIVÝCH BEZPEČNOSTNÍCH FIREM/ODDĚLENÍ

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.