FTV Prima v muslimském Molenbeeku - líhni islámských radikálů

FTV Prima v muslimském Molenbeeku - líhni islámských radikálů
Popisek: Ilustrační foto
30 / 03 / 2016, 08:00

Reportáž FTV Prima: "Spíš arabský svět než centrum EU. Kameru tu nevidí rádi. Dnes aby se do Molenbeeku bála vkročit neošátkovaná blondýna".

FTV Prima jako jediné české mainstreamové médium natočila den po teroristických útocích v Bruselu reportáž z předměstí Molenbeek osídleného muslimy. Není to poprvé, kdy se FTV Prima věnuje právě této oblasti Bruselu, už v listopadu loňského roku zveřejnila článek "Proč z jednoho belgického sídliště pochází tolik teroristů?"

"Dnes se k islámu hlásí asi 80 procent místního obyvatelstva. Podle analytiků to není takový problém jako chudoba. Přestože je Belgie stát bohatý a blahobytný, v Molenbeeku je vše jinak. Jako by se tu koncentrovaly všechny hospodářské problémy země: nezaměstnanost se zde pohybuje kolem 30 procent, mezi mladými dokonce překročila vloni 37 procent."


Zdroj: pravdive.eu, euportal.parlamentnilisty.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace