Full HD kamera Axis P5415-E

Full HD kamera Axis P5415-E
02 / 01 / 2014, 11:00

Kopulová síťová kamera Axis P5415-E je nejnovějším přírůstkem do nové řady kamer s funkcí otáčení/náklonu/přiblížení (PTZ – pan/tilt/zoom) připravených pro venkovní instalace přímo na stěnu bez montážního ramene.

Systém otáčení a náklonu je odolný a vysoce účinný, protože kamera je přímo napojena na hnací hřídele dvou ovládacích motorků. Model P5415-E má také snímací senzor s vysokou světelnou citlivostí, díky němuž dokáže poskytovat lepší obraz i při nevyhovujících světelných podmínkách než mnoho jiných PTZ kamer s rozlišením HDTV 1080 p.

Kamera AXIS P5415-E – stejně jako její předchůdkyně AXIS P5414-E (rozlišení 720 p) – má integrované stínítko proti slunci, jehož skloněný tvar navíc pomáhá tomu, aby kamera odolala pokusům vandalů o jeho stažení. Pro venkovní instalace splňuje kamera třídy ochranného krytí IP66 a NEMA 4X zajišťující ochranu proti prachu, dešti, sněhu a korozi. Kamera obsahuje skrytou propojovací skříňku pro připojení obousměrného audia, čtyř konfigurovatelných vstupů a výstupů pro připojení externích zařízení, slot pro paměťové karty a možnost zvolit napájení buď 24 V DC nebo přes síť Ethernet pomocí protokolu Power over Ethernet Plus (IEEE 802.3at).

P5415-E podporuje profil H.264 Main Profile, H.264 Baseline Profile a Motion JPEG. Nabízí funkci snímání obrazu ve dne i v noci, která využívá automaticky vypínatelný filtr infračerveného záření, což umožňuje snímat barevný obraz ve dne a za špatných světelných podmínek zobrazovat vysoce kvalitní černobílé video. Dále poskytuje inteligentní funkce pro práci s obrazem, jako například detekci pohybu ve videu, funkci Advanced Gatekeeper a detekci zvuku, jakož i podporu přídavných aplikací vznikajících v rámci platformy Camera Application Platform pro tvorbu aplikací pro kamery Axis a podporuje systémy Axis Video Hosting System a ONVIF.

www.axis.com

Tagy článku