G4S posiluje management společnosti o dva nové ředitele

G4S posiluje management společnosti o dva nové ředitele
Autor: G4S|Popisek: Logo G4S
09 / 06 / 2015, 17:00

Společnost G4S, přední poskytovatel komplexních bezpečnostních řešení, posílila svůj management. Na pozici ředitele divize G4S Cash Solutions jmenovala Jiřího Frintu. Oddělení HR & Legal nově povede Jan Hais.

Jiří Frinta / G4SJiří Frinta (47) se stal novým ředitelem divize G4S Cash Solutions. V G4S pracuje od roku 2001 a dříve působil jako oblastní manažer v moravském regionu. Na nové pozici bude zodpovědný za rozvoj firemní politiky, která povede k vyšší ziskovosti firmy, a za realizaci firemní strategie s cílem poskytovat vysokou kvalitu a bezpečnost v oblasti cashových služeb. Jeho hlavním úkolem bude přeměna organizační struktury za účelem efektivnějšího řízení jednotlivých provozních úseků a zavedení motivačních ukazatelů do hodnocení zaměstnanců s cílem zvýšit produktivitu ve výkonu služby. Frinta se ve volném čase rád věnuje sportu, zejména fotbalu, tenisu, lyžování a cyklistice. Je ženatý a má tři děti.

 

 

Jan Hais / G4SJan Hais (36) má jako nový HR & Legal Director na starosti řízení personálního a právního oddělení. V G4S působí již sedm let a dříve ve firmě zastával funkci vedoucího právního oddělení společnosti. Své dlouholeté zkušenosti bude nyní uplatňovat na nové pozici, v jejímž rámci bude jeho hlavním cílem personální stabilizace společnosti, restrukturalizace HR oddělení a naplňování vize G4S být nejlepším poskytovatelem komplexních bezpečnostních řešení na trhu. Hais je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity. Mezi jeho záliby patří hra na baskytaru, hudba, turistika, golf, cestování a deskové hry.

 

 

 

 

O společnosti G4S

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.).

Zdroj, autor: www.g4s.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace