G4S představuje nového generálního ředitele

G4S představuje nového generálního ředitele
Autor: G4S|Popisek: Logo G4S
25 / 05 / 2015, 13:30

25.5.2015 / Společnost G4S, přední poskytovatel komplexních bezpečnostních řešení, oznámila změnu ve vedení svého českého zastoupení.

Do funkce generálního ředitele G4S byl jmenován Josef Svoboda, který tak povede obě divize společnosti – G4S Cash Solutions a G4S Secure Solutions. Jeho cílem bude posílení společnosti G4S na trhu, zkvalitňování služeb a získávání nových klientů.

Generální ředitel Josef Svoboda

„Mým hlavním cílem je vylepšení komunikace s klienty a v rámci nové struktury společnosti posílení oddělení, která jsou s nimi v přímém kontaktu. Věřím, že díky získání zpětné vazby budeme moci naše služby ještě více zkvalitnit,“ uvádí Josef Svoboda, nový Managing Director společnosti G4S. „Další mojí prioritou jsou především inovace a investice do nových technologií i vozového parku, a v jejich důsledku i lepší konkurenceschopnost. Ve společnosti nyní zavádíme nová školení pro střední management na principu Kaizen – neustálého zdokonalování, a také nové motivační a benefitní programy, které by měly naše zaměstnance ještě více motivovat k lepším výkonům, a tím pádem k lepší kvalitě odvedené práce,“ dodává Svoboda.

Josef Svoboda (49) v předchozích letech pracoval na vrcholových manažerských postech mezinárodních společností. Dvanáct let zastával funkci generálního ředitele společnosti Aramark, která za jeho působení ztrojnásobila svůj podíl na českém trhu a vydobyla si pozici druhé největší společnosti v oboru. Předtím působil jako generální ředitel firmy Promo-Control ČR nebo jako Sales Manager v R. J. Reynolds Int.

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.).

Autor: Stance Communications, s.r.o.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace