G4S Secure Solutions se stala členem Britské obchodní komory

G4S Secure Solutions se stala členem Britské obchodní komory
Autor fotografie: G4S|Popisek: Ilustrační foto
20 / 08 / 2015, 10:45

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), přední poskytovatel bezpečnostních služeb v oblasti ochrany majetku a osob, byla v červnu přijata mezi členy české pobočky Britské obchodní komory (British Chamber of Commerce). Zařadila se tak k více než 200 společnostem, které ji tvoří.

„Členství v Britské obchodní komoře je velice prestižní záležitostí a těší mne, že jej získala i naše společnost G4S Secure Solutions. Každého potenciálního člena totiž schvaluje představenstvo komory a ne všichni zájemci jsou akceptováni. Od členství si slibujeme zviditelnění a zvýšený obchodní potenciál. Budeme aktivně navazovat nové kontakty a věřím, že našim partnerům máme co nabídnout,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

„Pro Britskou obchodní komoru je ctí přivítat G4S Secure Solutions mezi její stávající členy a rozšířit tak portfolio obchodních kontaktů. Britská obchodní komora v České republice je tím správným nástrojem pro zviditelnění značek a nové akvizice,“ dodává Marcela Roche, Managing Director Britské obchodní komory.

Britská obchodní komora byla v České republice založena v roce 1997. V současné době má více než 200 členů, a to od velkých nadnárodních korporací přes menší společnosti až po živnostníky. Hlavními cíli komory jsou podpora a posilování obchodních vztahů mezi Českou republikou a Spojeným královstvím, přispění ke zlepšení konkurenčního a podnikatelského prostředí v České republice a poskytnutí platformy pro vytváření nových obchodních příležitostí.

O společnosti G4S

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.).

www.g4s.cz

 

Tagy článku