G4S využívá SuMo pro Salesforce

G4S využívá SuMo pro Salesforce
26 / 05 / 2014, 10:41

Britská G4S Security Services UK nasadila v rámci snahy o zefektivnění prodejního kanálu službu SuMo určenou pro prostředí Salesforce.

SuMo se zaměřuje na zvýšení výkonu změnou pracovních návyků a chování zaměstnanců. Aplikace využívá herní mechanizmy a sociální techniky (bodování, dosažení odznaků, správcovství témat) a ve výsledku slouží k lepšímu využívání i shromažďování CRM dat. Podle G4S od nasazení SuMo došlo k 60procentnímu nárůstu „aktivního“ prodejního kanálu (obchodní manažeři jsou v kontaktu se zákazníky) a 35procentnímu oživení kontaktů přes salesforce.com apod.
 

www.cloudapps.com

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.