Gang 17 migrantů sexuálně napadl dvě ženy v německém Freiburgu

Gang 17 migrantů sexuálně napadl dvě ženy v německém Freiburgu
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: migranti
28 / 10 / 2016, 20:00

Dvě ženy ve věku 21 a 29 let se staly terčem sexuálně motivovaného útoku.

Když se jim kolemjdoucí snažili pomoci, tak gang napadl i je. Jeho členové se podle policie snažili žen ,,nevhodně" dotýkat na intimních partiích.

Obětem útoku se nakonec podařilo ze sevření útočníků a zavolat pomoc, načež byla zalarmována zatýkací akce, která několik ze členů gangů zajistila. Po dalších pak intenzivně pátrá.

Většinou jednalo o migranty - Afričany. Tři z nich byli ve věku 17, 19 a 20 let a pocházeli z Gambie. Do Německa měli přijet mezi listopadem 2015 a únorem 2016.

Dvěma ze zatčených mužů byla zamítnuta jejich předchozí žádost o azyl.

Sexuální útok migrantů ve Freiburgu byl již druhým v rychlém sledu. Poslední podobné napadení se odehrálo ve stejném městě poblíž železniční stanice. 

 

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.