Gang francouzských Arabů napadl britské turistky ve španělském letovisku

Gang francouzských Arabů napadl britské turistky ve španělském letovisku
Autor fotografie: __Lolo__CC BY-SA 2.0|Popisek: Skyline of Puerto Banús
26 / 08 / 2016, 09:30

Skupina asi deseti Francouzů sexuálně obtěžovala turistky ve španělském letovisku Puerto Banús. Španělská policie zatím zatkla čtyři muže a hledá další útočníky.

Gang  francouzských Arabů byl obviněn z napadení skupiny britských turistek v oblíbeném letovisku ve Španělsku. 19 leté dívce z britského Farnborough násilníci dali pěstí do ovličeje a zlomili jí nos. Druhá dívka, 20 letá Britka z Essexu byla v bezvědomí převezena do nemocnice. Zdroj: dailymail.co.uk

Svědci celého útoku uvedli, že útočníky byli Francouzi "arabského původu", kteří dívky v úterý brzy ráno sexuálně obtěžovali na ulici před nočním klubem v letovisku Puerto Banús.

Jeden ze svědků uvedl: "Jeden z Arabů dívky nejdřív oslovil, ale ty ho odmítly, a řekly mu, ať je nechá na pokoji. Ten si to nenechal líbit a začal je osahávat po celém těle. Holky se bránili, ale ten idiot, který to všechno začal, potom jednu z nich udeřil pěstí do obličeje, ta spadla na zem a z nosu jí tekla krev. Druhou dívku povalili na zem také a surově do obou kopali."

Dívkám na pomoc přiběhli další lidé, ale Arabové se začali rvát i s nimi, spíš to podle svědků připomínalo kickbox. Nakonec dorazila na místo policie a čtyři útočníky zatkla a převezla na policii. 

 

Tagy článku