Gang francouzských Arabů napadl britské turistky ve španělském letovisku

Gang francouzských Arabů napadl britské turistky ve španělském letovisku
Autor: __Lolo__CC BY-SA 2.0|Popisek: Skyline of Puerto Banús
26 / 08 / 2016, 09:30

Skupina asi deseti Francouzů sexuálně obtěžovala turistky ve španělském letovisku Puerto Banús. Španělská policie zatím zatkla čtyři muže a hledá další útočníky.

Gang  francouzských Arabů byl obviněn z napadení skupiny britských turistek v oblíbeném letovisku ve Španělsku. 19 leté dívce z britského Farnborough násilníci dali pěstí do ovličeje a zlomili jí nos. Druhá dívka, 20 letá Britka z Essexu byla v bezvědomí převezena do nemocnice. Zdroj: dailymail.co.uk

Svědci celého útoku uvedli, že útočníky byli Francouzi "arabského původu", kteří dívky v úterý brzy ráno sexuálně obtěžovali na ulici před nočním klubem v letovisku Puerto Banús.

Jeden ze svědků uvedl: "Jeden z Arabů dívky nejdřív oslovil, ale ty ho odmítly, a řekly mu, ať je nechá na pokoji. Ten si to nenechal líbit a začal je osahávat po celém těle. Holky se bránili, ale ten idiot, který to všechno začal, potom jednu z nich udeřil pěstí do obličeje, ta spadla na zem a z nosu jí tekla krev. Druhou dívku povalili na zem také a surově do obou kopali."

Dívkám na pomoc přiběhli další lidé, ale Arabové se začali rvát i s nimi, spíš to podle svědků připomínalo kickbox. Nakonec dorazila na místo policie a čtyři útočníky zatkla a převezla na policii. 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace