Gang surově znásilnil dívku pod Eiffelovou věží

Gang surově znásilnil dívku pod Eiffelovou věží
18 / 09 / 2016, 08:15

19 letá dívka se nechala na sociální síti zlákat k setkání v parku pod Eiffelovou věží mladíkem, o kterém si myslela, že je 17 letý Tunisan,a který jí sliboval "romantický večer s jahodami, hroznovým vínem a popíjením koly".

Když přišla na místo schůzky, přepadli jí tři údajně alžírští mladíci, svlékli jí do naha, dali jí roubík, svázali jí a postupně jí znásilnili. V pět hodin ráno jí našli polonahou a plačící dva běžci, kteří přivolali policii. Zdroj: dailymail.co.uk

 

Policii se podařilo na základě údajů z internetu zjistit, že všichni tři násilníci se zdržují v jednom z hotelů v 18. pařížském obvodu, a připravovali se k útěku do Německa. Nikdo z nich neměl oficiální doklady totožnosti a všichni tvrdili, že jsou 17 letými žadateli o azyl z Tuniska. Podle policejních zdrojů se však zřejmě jedná o starší muže původem z Alžírska a vyšetřováním se zjišťuje, jaká je jejich přesná totožnost a co vlastně ve Francii dělají. Všichni tři  znásilnění popírají. Dívka musela být předána do péče psychologů.

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace