Geniální herec Kevin Spacey: Vaz mu zlomila 30 let stará neprůkazná historka homosexuálního herce druhé kategorie

Geniální herec Kevin Spacey: Vaz mu zlomila 30 let stará neprůkazná historka homosexuálního herce druhé kategorie
Popisek: Kevin Spacey
10 / 02 / 2018, 19:00

Vlna sexuálních obvinění, ať pravdivých či smyšlených, ničí život jednoho slavného muže za druhým. Již se stalo pravidlem, že důkazy chybí a tento nedostatek je nahrazován množstvím „postižených“.

Čistky vedené genderovými aktivistkami tak naplno zasahují po policejních sborech, armádě, politice i showbyznys. Terčem jsou starší muži, kteří jsou bohatí, úspěšní a vlivní.

Skvělému herci Kevinu Spaceymu (58, např. film Dům z  karet), ještě před pár měsíci ležel svět u nohou, ale vlna sexuální nenávisti ho zasáhla plnou silou. Přestože jsou homosexuálové pro genderové hnutí (někdy též zvané neomarxismus) chráněným druhem, Spacey musel pykat za svůj úspěch a bohatství.

V  říjnu 2017 ho obvinil ze sexuálního obtěžování druhořadý herec Anthony Rapp (46). Šlo o historku starou 30 let, kterou si nepamatuje nikdo kromě Rappa. Spacey se ho údajně pokoušel na jednom večírku svést, když byl opilý. Rapp k  tomu přidal ještě několik pikantních podrobností a dodal, že ho k  vyzrazení příběhu inspirovaly ženy z  akce Me Too.

Anthony Rapp

Anthony Rapp

Zajímavé je, že Anthony Rapp je v  podstatě propagátorem homosexuality, když svou sexuální orientaci charakterizuje jako "queer" a je aktivistou za právy gay, lesbických, bisexuálních a transgender menšin.

Spacey na to opáčil, že si nic nepamatuje. Pokud se domníval, že stačí říci Ne (tedy že to není pravda), zle se mýlil. Aby to urovnal, přiznal se, že je také homosexuál, čímž všechno ještě zhoršil. Gay aktivisté po něm vyjeli, že se snaží svým přiznáním odlákat pozornost od svého obvinění. Tím je, jen pro pořádek, neprůkazná opilecká historka neúspěšného homosexuálního herce.

Firma Netflix, jež produkuje slavný seriál Dům z  Karet, který stojí a padá s  postavou Kevina Spaceyho, oznámila, že s  se Spaceym končí spolupráci a to nejen co se týče seriálu, ale všeho.

Kevin Spacey

Kevin Spacey

Rapp utrhl lavinu a hlásí se další a další herci, které Spacey v  minulosti znal, nebo i jen letmo potkal. Po vzoru „postižených“ žen z  hnutí „Me Too“ po něm chtějí miliony dolarů, které jim pomohou zapomenout.

Firma Netflix rovněž oznámila, že nehodlá uvést do distribuce film Gore, který je těsně před dokončením a v němž Spacey hraje titulní postavu. Netflix tak raději obětoval miliony dolarů, než aby čelil problémům s  genderovými aktivistkami a na ně napojenými právníky.

Spacey kvůli aféře navíc přijde i o speciální cenu Emmy za celoživotní přínos. Vyjádření Spaceyho se podle agentury Reuters nepodařilo získat, neboť s hercem přerušil spolupráci i jeho dosavadní mediální zástupce.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku