Geniální producent Weinstein čelí přívalu akčních žen: „Já to nebyl!“ Ona: „Chtěl, abych se s ní líbala.“ Úchyl na útěku

Geniální producent Weinstein čelí přívalu akčních žen: „Já to nebyl!“ Ona: „Chtěl, abych se s ní líbala.“ Úchyl na útěku
Popisek: Harvey Weinstein a Cara Delevingne
07 / 04 / 2018, 18:30

Harvey Weinstein se nyní skrývá v lesích jako partyzán poté, co ho vykopli z jeho firmy The Weinstein Company. Pod tlakem je i jeho bratr Bob, který prý také harašil.

Aktivistky již ovládly to hnízdo – a plení dál, ale není co. Weinstein zmizel, je třeba hledat nové oběti. Genderově vyvážené představenstvo je prevít, což platí dvojnásob, když tam není zástupce Gipsy – menšin a vozíčkáři za branami prosí o soucit a procenta v radě aspoň 1:10.

psali jsme: Nesmrtelný Iron Man herec Robert Downey junior chválil prsa moderátorky. Ta teď hrozí žalobou

Jeho firma je troskách, ale Harvey Weinstein je považován ze geniálního producenta hitů jako Pulp Ficton, Nespoutaný Django, Zamilovaný Shakespeare, Kill Bill, Osm Hrozných a dalších úžasných filmů.

K sexuálním hrátkám měl Weinstein vybízet mimo jiné lesbickou modelku Caru Delevingne. Její jméno se zřejmě vyslovuje „Deleviň“, ale není to jisté, na to je až moc pružná.

„Pozval mě do svého pokoje, kde mě vyzval, abych se líbala s další ženou. Řekla jsem, že musím odejít,“ svěřila se médiím modelka, která za jiných okolností líbá ženy na požádání a klidně i namátkou. Ostatně mýtický „coming out“ jí už dávno zevšedněl, je heterosexuální, bisexuální nebo homosexuální, všechno jedno, což je vlastně pilíř její image.

Výsledek její cesty je jméno, které nikdo neumí vyslovit.

psali jsme: Americký herec Bill Cosby: Myslel jsem, že mě obdivuje! ,,Ženomuž" vytáhl z komika miliony dolarů a chce víc

Cara však drtí dál: „On (Weinstein, pozn. aut.) mě doprovodil ke dveřím a snažil se mě políbit na rty. Zastavila jsem ho a podařilo se mi dostat se pryč!“ Tak tak vyvázla, chudák.

Tato situace jí způsobila vážnou psychickou újmu, takže je jasné, že to nespravil ani milion dolarů jako mimosoudní vyrovnání.

U Weinsteina si Cara už ani neškrtne, ale on si možná neškrtne už nikde. Weinstein se skrývá na neznámém místě a jen tak asi nevyleze.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace