,,Géniové" z Londýna a Wall Street mohou za pád Lehman Brothers, prohlásil bývalý poradce Donalda Trumpa Steve Bannon

,,Géniové&quote; z Londýna a Wall Street mohou za pád Lehman Brothers, prohlásil bývalý poradce Donalda Trumpa Steve Bannon
06 / 06 / 2018, 16:30

Steve Bannon řekl v ,,americké debatě" na Žofíně, že ,,géniové" z Londýna, Wall Street nechali padnout Lehman Brothers. To vedlo nakonec ke zvolení Donalda Trumpa.

Bývalý hlavní poradce Donalda Trumpa  pro strategické otázky Steve Bannon prohlásil v debatě na pražském Žofíně, že za pád významné americké banky Lehman Brothers v roce 2008 mohou ,,géniové" z Londýna či Wall Street.

To, že nechali tuto klíčovou investiční banku padnout, spustilo podle Bannona sérii návazných událostí, které vyvrcholily jednak ve světovou ekonomickou krizi a jednak v pozdějším zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace