GFI Software představuje Exinda SD-WAN pro softwarově definovanou správu WAN sítí

GFI Software představuje Exinda SD-WAN pro softwarově definovanou správu WAN sítí
Autor fotografie: GFI Software https://commons.wikimedia.org/wiki/File:GFI_Software_(logo).jpg
23 / 06 / 2019, 11:30

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, na své nedávné konferenci pro své distributory představila Exinda SD-WAN, nové řešení umožňující provoz a jednotnou správu vícenásobných WAN připojení. V kombinaci s řešením Exinda Network Orchestrator organizace získají bezproblémový přístup a garantovanou kvalitu přenosu pro klíčové podnikové aplikace v rámci své distribuované podnikové sítě. Exinda SD-WAN bude dostupná od 3. čtvrtletí tohoto roku.

Podniky a organizace se obracejí k technologii softwarově definovaných WAN sítí, aby vybudovaly cenově efektivní a snadno dostupné výkonné WAN připojení, místo využívání MPLS či jiných technologií. Exinda SD-WAN dovolí využívat a spravovat vícenásobná WAN připojení jako jedno připojení, s automatickým vyloučením problematických spojení.

Hlavní přednosti řešení:

-          Kombinuje a spravuje vícenásobné internetové přenosy od jakéhokoliv poskytovatele služeb

-          Monitoruje a zasahuje proti výkonovým fluktuacím na straně ISP

-          Doplňuje QoS management v rámci portfolia Exinda o softwarově definovanou správu WAN

-          V kombinaci s Kerio Control poskytuje další vrstvu zabezpečení internetového připojení

„Stále častěji se setkáváme s požadavky zákazníků na zvýšení kvality internetových přenosů s tím, jak roste počet kritických podnikových aplikací a služeb vyžadující stabilní připojení do internetu,” řekl Jozef Kačala, sales engineer pro EMEA a APAC v GFI Software. „Exinda SD-WAN nabídne přínosy ve formě nákladově efektivní, snadné a spolehlivé správy vícenásobných WAN připojení, zejména u organizací s distribuovanou strukturou.“

Produkty Exinda, které společnost GFI Software získala formou akvizice v roce 2017,  poskytují již více než 11 let 4 000 podnikům a organizacím po celém světě jistotu toho, že jejich kritické aplikace vždy dokonale fungují. Řešení Exinda Network Orchestrator nabízí analytické nástroje poskytující komplexní přehled o síťovém provozu, uplatňuje podniková pravidla pro provoz v síti a optimalizuje výkonnost podnikových kritických aplikací prostřednictvím efektivní alokace šířky internetového pásma.

 

O GFI Software, Aurea SMB Solutions

GFI Software jako součást Aurea SMB Solutions  vyvíjí inteligentní IT řešení pro firmy všech velikostí. Její řešení umožňují IT administrátorům jednoduše a efektivně kontrolovat, spravovat a zabezpečovat firemní sítě, systémy, aplikace a komunikaci bez ohledu na to, kde se nacházejí. GFI Software, Aurea SMB Solutions, je společnost, která své produkty dodává prostřednictvím distribučních sítě s celosvětovou dostupností a s  tisíci obchodních partnerů. GFI Software získala ve svém oboru řadu ocenění a uznání a je dlouhodobým partnerem Microsoft® Gold ISV. Více o GFI Software naleznete na //www.gfi-unlimited.cz nebo  //www.gfi.com.

Tagy článku