Ghanský migrant s mačetou znásilnil dívku. Její přítel se musel dívat

Ghanský migrant s mačetou znásilnil dívku. Její přítel se musel dívat
Autor: pixabay.com|Popisek: ghanský migrant
11 / 04 / 2017, 11:30

Bonnská policie zatkla jedenatřicetiletého ghanského migranta a mačetou, který znásilnil ženu.

Migrant si vyhlédl pár, který se rozhodl na okraji Bonnu stanovat. Útočník v nestřeženou chvíli k páru přistoupil a hrozil, že je oba zabije, pokud mu nebude dívka po vůli.

Před stanem ji pak znásilnil a donutil, aby se její partner na vše díval. Poté, co migrant své dílo dokonal, zavolal šokovaný přítel ženy policii. Znásilněná dívka pak musela být se zraněními převezena do nemocnice.

Čtěte také: Přišla do azylového domu navštívit přátelé, odešla znásilněná sedmnáctiletým migrantem

Migrant byl i za pomoci občanů dopaden. Při zatýkání kladl Ghaňan aktivní odpor, když hodil po policistech batoh, který páru ukradl. Musely být proti němu proto použity donucovací prostředky. Následné testy DNA potvrdily, že muž byl skutečně pachatelem znásilnění.

Policie k případu prohlásila, že Ghaňan měl být tento rok deportován z Německa do Itálie. Proti tomuto rozhodnutí se však odvolal a nadále setrvával v Německu.

psali jsme:

Další kulturní obohacení v praxi: Afghánský migrant znásilnil mentálně postiženou ženu. Nic jsem neudělal, řekl policii

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace