Ghost Security vzkazuje IS "Nepřestaneme, dokud poslední z vás nebude pykat!"

Ghost Security vzkazuje IS &quote;Nepřestaneme, dokud poslední z vás nebude pykat!&quote;
Autor fotografie: Ghost Security |Popisek: Ghost Security - video (Vimeo)
26 / 08 / 2015, 11:30

Hackerská skupina GhostSec (Ghost Security) zveřejnila video s varováním pro všechny bojovníky a sympatizanty islámského státu. Spolupracuje s dalšími hackery po celém světě a dokonce i s vládními agenty.

O sympatické skupině hackerů, kteří útočí na sociálních sítích proti IS jsme psali v článku "GhostSec - hackeři se spojili a masivně útočí proti islámským radikálům. Odhalují teroristické útoky, blokují weby".

Deník The Blaze obdržel email od GhostSec, ve kterém popisují svoje aktivity proti IS; zablokování 130 webových stránek  souvisejících s terorismem, 1300 propagačních videí na YouTube včetně zablokování 59.000 účtů příznivců IS na Twitteru. Jeden z hackerů pod přezdívkou DigitaShadow kontaktoval The Blaze poté, co některá média zpochybnila existenci a úspěchy GhostSec. 

Skupina zveřejnila na Vimeo svoje video:

"Jsou technicky mimo a nemohou doufat, že tuto válku vyhrají. Nenecháme se obměkčit a poženem k zodpovědnosti i posledního islámistu, aby se zodpovídali za svoje zločiny proti lidskosti. Je nám jedno, jestli to potrvá měsíce nebo roky, každým způsobem budeme pracovat na tom, abychom zajistili jejich porážku."

"Pokud si myslíte, že můžete pronásledovat a vraždit nevinné lidi kvůli jejich náboženské víře, pohlaví nebo jen proto, že chtějí vyjádřit svobodně svůk názor, tak jste na omylu. Svobodný svět stojí za námi a vaše nelidské etika a zvrhlá ideologie nebude tolerována, "pokračoval DigitaShadow.

Skupina se údajně skládá pouze z 12 hackerů, ale ti mají informátory v konfliktních zónách na Blízkém východě. "Měli byste vědět, že máme mezi vámi svoje agenty a že máme přístup do vašich databází," uvedl DigitaShadow

Zdroj: The Blaze, Vimeo, Ghost Security

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace