Hackeři Anonymous vyhlásili Islámskému státu válku

Hackeři Anonymous vyhlásili Islámskému státu válku
16 / 11 / 2015, 12:15

Islámský stát čeká totální kybernetická válka. Hackeři Anonymous tak reagují na krvavý útok islámských teroristů 13. listopadu v Paříži.

V neděli skupina Anonymous zveřejnila video na YouTube jako reakci na útoky proti civilistům v Paříži. Anonymous sdělili, že jsou ve válce s Islámským státem, a že je to vůbec největší operace proti extrémistům v kybernetickém prostředí. Mluvčí skupiny s nasazenou charakteristickou maskou varuje Islámský stát, aby očekával masivní kybernetické útoky.

"Anonymous z celého světa vás budou lovit. Měli byste vědět, že si vás najdeme, a že vás nencháme odejít," řekl mluvčí Anonymous a dodal, že válka proti ozbrojencům Islámskému státu byla vyhlášena. "Válka je vyhlášena. Buďte připraveni. Francouzi jsou silnější než vy, a vyjdou z tohoto zvěrstva ještě silnější."


Make no mistake: #Anonymous is at war with #Daesh. We won't stop opposing #IslamicState. We're also better hackers. #OpISIS

Zdroj: Anonymous, Twitter, Sputnik News

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace