Hanwha Techwin: Energeticky nejúspornější úložná a bezpečná síťová řešení

Hanwha Techwin: Energeticky nejúspornější úložná a bezpečná síťová řešení
07 / 04 / 2016, 03:15

„Naše kamery a sofistikovaný, profesionální software pro správu videa SSM v kombinaci s úložištěm COLDSTORE™ tvoří působivou a jedinečnou architekturu s názvem TRINITY™. Je to vynikající příklad toho, jak je společnost Hanwha Techwin v harmonické spolupráci se svými technologickými partnery schopna nabídnout kompletní bezpečnostní řešení.

Společnost Hanwha Techwin (dříve Samsung Techwin), globálně uznávaný výrobce bezpečnostních systémů, představuje v rámci partnerství se společností Veracity, předním výrobcem IP přenosových technologií a úložných řešení pro bezpečnostní systémy, energeticky úsporné a vysokokapacitní úložné řešení. Kombinované řešení zahrnující nejnovější generaci HD kamer společnosti Hanwha Techwin, software pro správu SSM a úložiště COLDSTORE™ nabízí nejefektivnější dostupný direct-to-disk systém a nevyžaduje síťový videorekordér.

Otevřená platforma, kterou představuje řada kamer WiseNetIII, umožňuje přímé nahrávání z IP kamery přímo na diskové pole COLDSTORE.  Vůči manipulaci odolná EoC (Ethernet over Coax) technologie LINKLOCK™, kterou exkluzivně dodává společnost Hanwha Techwin, zajišťuje totální bariéru vůči všem neautorizovaným síťovým přístupům a zcela blokuje externí IP připojení k libovolnému kabelu nebo zařízení, s nímž bylo manipulováno nebo které bylo odpojeno.

„Partnerství, která jsme uzavřeli se specializovanými poskytovateli technologií, jako je společnost Veracity, jsou klíčovou součástí našich pokračujících investic do výzkumu a vývoje. Jsou jasnou demonstrací našeho odhodlání udržet si vedoucí pozici v oboru a nabízet koncovým uživatelům celková bezpečnostní řešení,“ konstatuje pan Cheol Kyo Kim, prezident a výkonný ředitel společnosti Hanwha Techwin Co. Limited.

Toto globální marketingové partnerství nám umožní společně zvýšit povědomí o energeticky úsporném vysoce výkonném řešení, které skýtá instalačním pracovníkům a systémovým integrátorům kompetitivní výhodu. Také nabízí koncovým uživatelům vysoce cenově výhodný a úplný bezpečnostní systém, který plně využívá výhody naší otevřené platformy a HD kamerových technologií a minimalizuje náklady na pořízení celého systému.“

Globální marketingové partnerství bylo 6. dubna 2016 formálně stvrzeno podpisem na ústředí společnosti Veracity ve skotském Prestwicku.

Mr Kim Hanwha Techwin & Mr McLeod Veracity 2016

Univerzální možnosti otevřené platformy

Řešení využívá výpočetní sílu kamer společnosti Hanwha Techwin založených na otevřené platformě WiseNetIII, která umožňuje simultánní běh různých specializovaných aplikací pro analýzu videa i oceňovaného nahrávacího řešení direct-to-disk  TRINITY™ společnosti Veracity.

Řešení nabízí uživatelům robustní a škálovatelný systém, který nevyžaduje server nebo síťové nahrávací řešení. Navzdory zjednodušené architektuře je schopno podporovat audio a metadata stejně jako video a přitom nabízí i inovativní funkce, například převzetí služeb při selhání na úrovni kamer, odolnost vůči síťovým výpadkům a volitelné plně redundantní nahrávání.

„Jsem rád, že se společnost Hanwha Techwin rozhodla s námi úzce spolupracovat a celosvětově propagovat inovativní bezpečnostní řešení, která jsou založena na převratné technologii,“ říká Alastair McLeod, výkonný ředitel Veracity Group. „TRINITY™, jak věříme, představuje energeticky nejúspornější, nejspolehlivější a nejúplnější bezpečnostní nahrávací řešení, které je dnes k dispozici.

Jsme přesvědčeni, že bezpečnostní řešení společnosti Hanwha Techwin a produkty, jako jsou LINKLOCK™ a TRINITY™, budou v rámci instalací na celém světě stále společně používány stále častěji. Stalo se tomu tak již v řadě společně realizovaných velkých projektů a v rámci širokého spektra tržních sektorů, včetně monitoringu městského prostředí, bytové zástavby, kolejí, nemocnic a čerpacích stanic.“ 

Tagy článku