Hanwha Techwin Security Business Group uzavřela globální partnerství se společností NVIDIA, lídrem v oblasti UI

Hanwha Techwin Security Business Group uzavřela globální partnerství se společností NVIDIA, lídrem v oblasti UI
Popisek: kamera
11 / 04 / 2017, 19:00

Snaha o účinnější bezpečnostní řešení založená na budoucích technologích a umělé inteligenci

Hanwha Techwin (Security Business Group, prezident Lee Man-Seob) uzavřela dohodu o partnerství s lídrem v oblasti umělé inteligence, společností NVIDIA, a bude posilovat konkurenceschopnost bezpečnostních produktů a služeb založených na UI.   

NVIDIA je americká společnost, která se stala průkopníkem v oboru moderní počítačové grafiky a svůj úspěch založila na vývoji a výrobě grafických procesorů. Nedávno se NVIDIA stala lídrem v oboru UI technologií a představila grafické procesory pro počítače, roboty a samořídící auta založené na Deep Learning algoritmech.

V rámci tohoto partnerství plánují Hanwha Techwin a NVIDIA spolupráci na platformě pro inteligentní analýzu videa, kterou NVIDIA nyní vyvíjí.

Platforma pro inteligentní analýzu videa společnosti NVIDIA bude zahrnovat UI grafické procesory založené na Deep Learning algoritmech integrovaných do bezpečnostních zařízení (kamer a úložných médií). Ty umožní rychlé a přesné analýzy videa a zákazníci získají smysluplné informace, ne pouhá data.

Hanwha Techwin se hodlá soustředit na výrobu UI kamer a úložných zařízení schopných autonomní detekce abnormálního pohybu a situací. Zařízení budou využívat platformu pro inteligentní analýzu videa od NVIDIA.

Platformu navíc bude možné integrovat do různých řešení společnosti Hanwha Techwin, např. systémů pro monitorování městského prostředí, maloobchodních řetězců, provozu atd. Integrace řešení založených na UI pomůže směřovat společnost vpřed coby specialistu s vybaveností v oblasti hardwaru i softwaru orientovanou na budoucí technologie a konkurenceschopnost UI.

„Spolupráce s NVIDIÍ nám umožní další krok směrem k budoucnosti bezpečnostních řešení založených na UI a funkci Deep Learning. Naše konkurenceschopnost na tomto trhu vzroste,“ konstatuje Lee Man-Seob, prezident a výkonný ředitel Hanwha Techwin Security Business Group.

 

O společnosti Hanwha Techwin

Hanwha Techwin je součástí Hanwha Group a nabízí spolehlivá bezpečnostní řešení navržená tak, aby uspokojila současné i budoucí požadavky profesionálů z oboru. Stavíme na zkušenostech s optickými technologiemi a technologiemi pro zpracování obrazu nashromážděných za 30 let. Upevnili jsme své vedoucí postavení v oblasti bezpečnostních řešení vývojem a výrobou špičkových bezpečnostních systémů.

Hanwha Techwin průběžně posilovala své investice do vývoje a marketingu v oblasti bezpečnostních řešení a v zájmu budoucího růstu uzavírala globální partnerství s různými společnostmi.
www.hanwha-security.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.