Hasičský vůz vjel do lidí na autobusové zastávce blízko letiště Domodědovo. Nejméně jeden mrtvý

Hasičský vůz vjel do lidí na autobusové zastávce blízko letiště Domodědovo. Nejméně jeden mrtvý
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
30 / 03 / 2017, 09:30

Do autobusové zastávky blízko vytíženého moskevského letiště Domodědovo vjel hasičský vůz.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle serveru RT, který o incidentu informoval, se zřejmě jednalo o nehodu. Podle svědků události začal hasičský vůz couvat, když vjel do skupiny devíti lidí stojících na autobusové zastávce. Řidiče hasičského vozu měla postihnout náhlá srdeční slabost, v jejimž důsledku se stalo vozidlo neovladatelné. Incident nyní vyšetřuje policie.

 

Zabil nejméně jednoho člověka a vážně zranil další čtyři. Informoval o tom server RT. Podle něho najel nekontrolovaně hasičský do lidí na zastávce, která se nachází blízko moskevského letiště Domodědovo.

Zatím není jasné, zda jde o nehodu, nebo teroristický útok.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace