Hecht představuje novou elektrokoloběžku 5125

Hecht představuje novou elektrokoloběžku 5125
26 / 02 / 2019, 12:00

Malé skladné elektrokoloběžky jsou hitem letošní sezóny. Přesuny po městě jsou díky nim daleko snazší a rychlejší. Navíc je jednoduše naložíte do auta i do MHD. Nová elektrokoloběžka značky Hecht navíc umí komunikovat i s vaším chytrým mobilem. Můžete si tak v telefonu nastavit například povolenou maximální rychlost nebo zobrazit všechna důležitá data, takže přesně víte, kolik jste ujeli, jak rychle i jaký je stav akumulátoru.

Elektrokoloběžka HECHT 5125

Akumulátorová skládací koloběžka je poháněná 250W elektromotorem, který je ukryt v předním kole. Napájen je z lithiového akumulátoru o napětí 36 V s kapacitou 4,4 Ah, který je šikovně ukryt v tyči pod řídítky. Akumulátor je plně nabitý přibližně za 3–5 hodin. Na plně nabitý akumulátor následně ujedete až 15 km. Dojezd samozřejmě závisí na terénu a hmotnosti jezdce. Maximální nosnost koloběžky je 100 kg.

E-koloběžka uhání maximální rychlostí 25 km/h. Vybavena je přední ruční brzdou, která se ovládá páčkou pod řídítky, a zadní nožní brzdou, která se ovládá klasicky sešlápnutím zadního blatníku.

Aby byla jízda pohodlnější, je zadní kolo odpružené. Potěší jistě i taková drobnost, jakou je stojánek.

Jízda se ovládá palcem pomocí páčky pod pravým řídítkem, pod levým řídítkem je již popisovaná přední brzda. Mezi madly je ovládací panel s tachometrem. Na něm je zobrazena aktuální rychlost, stav akumulátoru, rozsvícení světel nebo například aktivita Bluetooth. Pod tachometrem je hlavní vypínač, spínač předního světla, přepínač módů a tlačítko tempomatu.

Odjištěním západky je možné tyč s řídítky snadno sklopit, velice rychle je možné odmontovat i madla řídítek. Koloběžku tak můžete snadno přepravovat i v MHD nebo v kufru auta. Hmotnost koloběžky je pouhých 10,5 kg.

Aplikace HECHT 5125

Jak již bylo zmíněno, koloběžka je vybavena technologií Bluetooth pro komunikaci s chytrými telefony. Pomocí aplikace, která je dostupná pro Android nebo Apple, je možné na telefonu monitorovat například rychlost, ujetou vzdálenost, stav akumulátoru nebo předpokládaný zbývající dojezd na akumulátor. Zároveň lze přímo v telefonu nastavit maximální rychlost koloběžky.

Telefon je možné z koloběžky i nabíjet, pod ovládacím panelem je klasický USB konektor.

Více na www.hecht.cz.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace