„Heil Merkel!“ kričal dav na nemeckú kancelárku

„Heil Merkel!“ kričal dav na nemeckú kancelárku
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
24 / 03 / 2017, 11:00

Nemecká kancelárka Angela Merkelová navštívila mesto Halle, kde mala vystúpiť so svojim prejavom v Národnej akadémii vied.

Jej príchod však očakávalo množstvo demonštrantov, ktorí sa rozhodli nemeckú kancelárku uvítať po svojom. Uvítali ju s výkrikmi „Heil Merkelová!“

Demonštranti si taktiež pripravili veľký červený plagát s tými istými slovami.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.