Herec Christian Slater: Byl v base za hýkání, fackování neposlušné přítelkyně, rvačku s policistou a mávání revolverem na letišti

Herec Christian Slater: Byl v base za hýkání, fackování neposlušné přítelkyně, rvačku s policistou a mávání revolverem na letišti
Popisek: Christian Slater
14 / 05 / 2018, 18:00

Herec Christian Slater (49) si odpykal dva měsíce ve vězení poté, co napadl přítelkyni, herečku Michelle Jonas a policistu, který mu v tom chtěl zabránit. Herečce dal pár facek, policistu skopal ze schodů.

Slater (tedy 29) tvrdil, že byl pod vlivem heroinu a kokainu, hodně pil, a během posledních několika dní spal jen několik hodin. Policistu přivolali sousedé, kterým se zdál večírek v Los Angeles příliš hlučný. Muž zákona vypověděl, že na „místě činu“ našel Slatera, jak vlní pažemi a velmi nahlas hýká.

psali jsme: Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže

Při následující potyčce herec shodil policistu ze schodů a přivodil mu tak bezpočet odřenin a modřin. Slater se proslavil rolemi ve filmech „Zlomený šíp“, „Jméno růže“, „Interview s upírem“, „Robin Hood, král zlodějů“ a dalšími. Nyní hraje v TV seriálu Mr. Robot.

Slaterova přítelkyně Michelle

Slaterova přítelkyně Michelle

 

Rvačka s policistou nepřístojné hýkání nebyl Slaterův první střet se zákonem. Ve vězení byl již předtím kvůli řízení v opilosti a za to, že na letišti JFK v New Yorku mával revolverem – který sice nebyl nabitý, ale i tak lidé prchali. Po vězení za napadení policisty a přítelkyně se Slater podrobil protidrogovým terapiím.

psali jsme: Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?

Je synem herce Michaela Hawkinse a castingové režisérky Mary Jo Slater. Partnerky střídal jako na běžícím pásu, v letech 2000 -7 byla jeho manželkou novinářka Ryan Haddon, s níž má dvě děti. V roce 2013 se po tříleté známosti oženil s obchodní konzultantkou Brittany Lopez.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace