Herec Hirsch skočil na filmovou ředitelku, protože je bohatá, ačkoliv nikdy nepracovala

Herec Hirsch skočil na filmovou ředitelku, protože je bohatá, ačkoliv nikdy nepracovala
Popisek: Emile Hirsch
21 / 05 / 2018, 18:00

Herec Emile Hirsch (33) napadl výkonnou ředitelku Daniele Bernfeldovou (33) v půl čtvrté ráno nočním klubu Tao během filmového festivalu Sundance v roce 2015. Byl úplně namol, zřejmě na kokainu a po incidentu si nic nepamatoval.

K incidentu došlo po projekci nízkorozpočtového alternativního filmu „Tisíc svatých“, mezi které, jak se záhy ukázalo, Hirsch rozhodně nepatřil.

Před výpadem Hirsch (např. film Útěk do divočiny) prý několikrát prošel kolem ní a zle se na ni díval. Pak po ní skočil, hodil přes stůl, klekl na ni a škrtil ji v kravatě. Museli ho do ní odtrhávat dva další hosté.

psali jsme: Krásná Pamela (†18), vášnivá Italka, vyvolala revoluci: Ubodal ji a částečně snědl „z lásky“ drogový dealer. Rozřezané tělo v kufrech postavil u dálnice

„Viděl jsem v životě hodně rvaček, ale tahle byla fakt hustá,“ vypověděl host, které herec odtrhával. Bernfledová je jednou z výkonných ředitelek mocné produkční společnosti Paramount.

Hirsch s dcerou Lenny Kravitze v klubu Tao té noci, kdy napadl producent...

Hirsch s dcerou Lenny Kravitze v klubu Tao

 

Herec při rvačce vykřikoval, že Berfeldová neví co je chudoba, nikdy nepracovala, má bohaté rodiče a na filmovém festivalu je jen kvůli prachům a válení šunek. „Přitom má matka není žádná miliardářka, pracuje jen jako ředitelka školy,“ stěžovala si Bernfeldová.

psali jsme: Mámin mazánek Sváťa Štěpánek: Zapomenutý sériový vrah, který nenáviděl ženy: „A o mamince už něco víte? Ne? Však se s ní brzy shledáte!“

Napadená producentka Bernfeldová

Napadená producentka Bernfeldová

 

Když Hirsche odtrhli, odvedli ho v poutech. „Vůbec nic si nepamatuji,“ řekl pak. „Ani nevím, jak se ta žena jmenovala. Nikdy předtím jsme se neviděli.“ To potvrdila i Bernfeldová.

Soud v Salt Lake City herce shledal vinným. Za ublížení na zdraví a vyhrožování mu hrozilo až pět let ve vězení, ale nakonec si odseděl jen 15 dní. K tomu si musel odpracovat 50 hodin veřejně prospěšných prací a uhradit 4 750 dolarů (115 tisíc Kč).

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku