Herec Matthew Broderick zabil dvě ženy při automobilové nehodě, kterou zavinil. V autě s ním seděla hvězda filmu Hříšný tanec

Herec Matthew Broderick zabil dvě ženy při automobilové nehodě, kterou zavinil. V autě s ním seděla hvězda filmu Hříšný tanec
Popisek: Matthew Broderick
25 / 06 / 2018, 18:00

Matthew Broderick právě dokončil filmování snímku Biloxi Blues. Jeho nová přítelkyně herečka Jennifer Greyová měla pár dní volna před propagačním turné jejího nového filmu Hříšný tanec. Chtěli svůj vztah udržet v tajnosti, tak se rozhodli, že si na pár dní odjedou odpočinout do Severního Irska.

Tady si v  půjčili BMW a vydali se na projížďku, na jejímž konci byli v srpnu 1989 dva mrtví. Broderick řídil, Jennifer seděla vedle něj. Zastavili u benzínové pumpy na rozcestí, aby se zeptali na cestu.

psali jsme: Ed Gein: Řezal ženám obličeje a nosil je jako masku. Z jejich kůže si šil šaty, aby se podobal své zesnulé matce

Tam potkali policistu, který jim poradil, aby jeli vpravo, protože cesta vlevo je nudná. Herec se ale podíval do mapy a rozhodl se je podle sebe – tedy vlevo. „Nejel rychle, jen asi šedesátkou,“ vypověděl později policista, který jel několik kilometrů s nimi.

Broderick a Greyová

Matthew Broderick a Jeniffer Greyová

 

Lehce sprchlo, pak přestalo, cesta byla opravdu nudná, bez zatáček, prostě rovná cesty mezi močály a skalami. Proč Broderickovo BMW čelně narazilo do protijedoucího Volva, zůstává záhadou. Možná se s herečkou hádali, možná si herec spletl strany (v Severním Irsku se na rozdíl od USA jezdí vlevo) a omylem sjel do protisměru.

Za volantem Volva seděla mladá Irka (28), na sedadle spolujezdce její matka (63). Obě byly na místě mrtvé. Herec utrpěl těžkou zlomeninu nohy, a řezné rány, herečku Jennifer Greyová utrpěla drobná zranění.

psali jsme: Japonská ředitelka porodnice nechala zemřít 103 dětí a ještě si za to nechala zaplatit

Broderickovi hrozil trest až deset let vězení, ale nakonec vyvázl jen s pokutou 150 dolarů. Rodina pozůstalých hercovo potrestání nazvala „ostudou spravedlnosti“.

Broderick a Greyová se rozešli necelý rok po nehodě. Roku 1997 se oženil s herečkou Sarah Jessicou Parkerovou, hvězdou seriálu Sex ve městě. Mají dvě děti. Greyová je od roku 2001 je vdaná za herce Clarka Gregga, se kterým má dceru.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace