Hikvision představil novou řadu kamer Smart IP 3.0 s vyšším rozlišením a vylepšenou funkcionalitou při horších světelných podmínkách

Hikvision představil novou řadu kamer Smart IP 3.0 s vyšším rozlišením a vylepšenou funkcionalitou při horších světelných podmínkách
Popisek: Smart IP 3.0
18 / 06 / 2018, 14:00

Společnost Hikvision, přední globální dodavatel inovativních produktů a služeb v oblasti kamerových systémů, představil novou řadu kamer Smart IP 3.0 a přináší různá vylepšení, např. vyšší rozlišení (až 12 MP) nebo rozšířenou funkcionalitu technologie DarkFighter.

Díky vylepšené technologii dokáží kamery produkovat jasný obraz i při osvětlení 0,01 lx. Řada má také k dispozici kameru DarkFighterX, která dodá barevné a jasné snímky i při osvětlení 0,001 lx.

Kamery jsou rovněž vybaveny množstvím chytrých funkcí včetně rozostření snímků, detekce obličeje, detekce neobvyklých zvuků ve sledované scéně, detekce změny scény apod.

Mají i robustnější a odolnější zpracování a stupeň krytí až do úrovně IP67/IK10. Kromě toho disponují antikorozním lakem, který je chrání před špatným počasím a působením přímořského klimatu a vyhovují standardu NEMA level III. Domy kamery řady jsou vybaveny anti-infračervenými reflexními bublinami, které redukují zastření nebo zakalení čoček prachem či vodou, odrážejících infračervené světlo zpátky.

Z dalších funkcí jmenujme delší ohniskovou vzdálenost pro širší pokrytí, WDR 120 dB/140 dB a podporu videokodeku H.265+, dosah infračerveného světla 30/50 m (až 100 u modelu DS-2CD5028G0) a podpora pěti přenosů – pro nahrávání, přístup do mobilního telefonu, funkci preview a integraci třetích stran.

Řada Smart má širokou paletu využití, od vchodů a budov až po silnice. Instalační personál ocení bracketový a zásuvkový design, díky němuž bude bude instalace kamer snadnější, a také integrované elektroinstalační krabice, připojitelné rozhraní nebo zámek pro naklánění a otáčení.

„Naše produkty stále vylepšujeme, abychom co nejlépe vyhověli potřebám našich zákazníků. Nová řada Smart IP s vyšším rozlišením využívá průkopnické technologie vyvinuté naším schopným výzkumně-vývojovým oddělením o 10 tisících lidech, jako např. technologii DarkFighter nebo standard komprese videa H.265+,“ uvedl manažer partnerského prodeje a marketingový ředitel Hikvision Europe Peter Guan.

 Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

  

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace