Hikvision představil novou termální bispektrální kameru s pokročilou technologií detekce požáru

Hikvision představil novou termální bispektrální kameru s pokročilou technologií detekce požáru
Popisek: kamera DS-2TD2615-7/10
06 / 08 / 2018, 15:00

Společnost Hikvision, přední dodavatel inovativních produktů a řešení v oblasti kamerových systémů, představila novou termální bispektrální kameru DS-2TD2615-7/10.

Kamera DS-2TD2615-7/10 přináší vylepšené schopnosti perimetru bezpečnosti včetně pokročilé technologie detekce požáru.

psali jsme: VMS HikCentral zefektivňuje správu kamerového systému

Nová kamera je navíc efektivní z hlediska nákladů a je zvláště užitečná zejména na perimetr kratší vzdálenosti v prevenci proti poškození či ztráty majetku. Kamera používá algoritmy hlubokého učení ve své výkonné behaviorální analýze ke spuštění ,,chytrých" alarmů v případě problematické situace.

psali jsme: Venkovní kamera se čtyřicetinásobným zoomem pro snadný dohled nad městem

Procesní technologie obrazu nové kamery kombinuje zpracování několika snímků a vylepšených technologií, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku.

Kamera používá termální citlivost NETD (Noise Equivalent Temperature Difference) menší než 50 milikelvinů, míru toho, jak dobře dokáže detektor termálního zobrazování rozlišovat mezi velmi malými rozdíly. V praxi to znamená, že čím menší je rozdíl teploty zaznamenaný kamerou, tím nižší je hodnota, a tedy i lepší snímek.

Hlavní výhody kamery DS-2TD2615-7/10:

- vysoká citlivost

- zrcadlový odraz, digitální zoom x2, x4,x8

- silná adaptabilita na prostředí

 - rozlišení 160x120

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Zdroj: Hikvision

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace