Holding M2C expanduje do zahraničí, nově do Rumunska

Holding M2C expanduje do zahraničí, nově do Rumunska
Autor: Dollarphotoclub|Popisek: Ilustrační foto
03 / 04 / 2015, 15:30

M2C působí na trhu již 23 let a poskytuje služby integrovaného facility managementu včetně bezpečnostních služeb a technologií.

Holdingu M2C, který vede Matěj Bárta, se podařila expanze do další země. Kromě Česka, Slovenska, Maďarska, Polska, Turecka, Ruska a Bulharska otevřel pobočku také v Rumunsku, kde pro nadnárodní módní řetězec zajišťuje integrované bezpečnostní služby pro retailovou síť.

M2C je v současnosti  předním českým poskytovatelem komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Za 20 let své existence se rozrostla v dynamickou společnost a mimo Českou a Slovenskou republiku úspěšně expandovala do Bulharska, Maďarska, Polska, Ruska, Turecka a do dalších zemí. 

Dnes se může M2C chlubit stovkami úspěšně realizovaných projektů. Své služby poskytuje klientům z řad obchodně-společenských a zábavních center, retailových řetězců, moderních průmyslových a logistických komplexů.

Zákazníky jsou jak čeští, tak mezinárodní investoři, jimž poskytuje individuální řešení zejména v oblastech:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace