HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini: Stolní mini počítač na steroidech

HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini: Stolní mini počítač  na steroidech
10 / 03 / 2017, 14:15

Společnost HP oznámila nové komerční stolní počítače i tzv. all-in-one počítače.

Kromě toho, že společnost může nabídnout to nejlepší v oblasti bezpečnosti, přináší nové modely stolních počítačů HP EliteDesk a počítačů HP EliteOne typu AiO vysoký výkon a mají přizpůsobivý design modernizující technologický „vzhled“ firem a zároveň pomáhají zachovat bezpečnost zařízení, dat i osobních údajů zaměstnanců.

HP EliteOne 800 G3 AiO 23

Stolní počítače a počítače AiO tvoří téměř polovinu všech prodaných komerčních PC a pro firmy i organizace představují zásadní technologie. Proto také HP své nové stolní počítače z řad HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo řadou poprvé použitých prvků, a to jak u HP, tak i v rámci celého oboru.

Nově přestavěný počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvním komerčním počítačem typu AiO se dvěma kamerami (přední a zadní) a s matným dotykovým displejem . Je tak perfektním pomocníkem pro kontakt se zákazníky a spolupráci s ostatními kolegy.

HP EliteOne 800 G3 AiO 23

Zcela nový HP EliteDesk 800 G3 Tower je celosvětově nejvýkonnější komerční desktop nabízející nejvíce možností konfigurací a je také prvním komerčním PC certifikovaným pro VR – to z něj dělá výborný nástroj pro firmy, které se chtějí technologicky vybavit pro budoucnost a poskytovat špičkové služby.

Jeho menší sourozenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je nejmenší desktop v byznys třídě na světě a také nejodolnější ultra small form factor desktop v byznys třídě od HP , je ideální pro zákazníky, kteří chtějí ukrýt počítač za monitorem, nebo obětovat co nejmenší prostor na pracovní ploše.

Že na velikosti nezáleží, dokazuje HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolní mini počítač
na steroidech, který si osobuje titul nejmenšího a nejvýkonnějšího desktopu v byznys třídě na světě
pro zákazníky, kteří mají jen málo místa, ale potřebují hodně výkonu .

„Zaměstnanci z generace mileniálů volají po sexy zařízeních podněcujících tvořivost a otevřenou výměnu myšlenek. Zaměstnavatelé požadují technologii, která bude hezky vypadat v jejich open space kancelářích, ale bude i výkonná a bezpečná a nebude nijak omezovat produktivitu jejich zaměstnanců,“ uvedl Benoit Bonnafy, vice prezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc. „Nejnovější řada stolních a AiO počítačů Elite bere v potaz vizi zaměstnavatelů, ale zároveň naslouchá i přáním zaměstnanců a spojuje krásný design s úžasnými možnostmi a výkonem. Při tom také nejen splňují, ale překonávají požadavky na bezpečnost, jejichž naplnění je pro jakékoli byznys prostředí zásadní.“

Více než 100 milionů používaných komerčních stolních počítačů je starších čtyř let , firmy jsou tak
o to zranitelnější vůči 200procentnímu nárůstu útoků na koncová zařízení , a už ani neposkytují výkonu a energetické úspory, které mohou nabídnout moderní zařízení. Pokud firmy modernizují své vybavení s využitím stolních počítačů z řady HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO, budou mít k dispozici vestavěné, nikoli dodatečně přidané řešení pro bezpečnost, a to včetně jediné ochrany s automatickou opravou systémů na úrovni BIOSu na světě v podobě HP SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection a nedávno představené aplikace HP WorkWise, která je první aplikací pro chytré telefony upozorňující na neoprávněné nakládání s počítačem .

Zdroj: HP

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace