HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen™

HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen™
Popisek: HP ProBook 445 G6
05 / 02 / 2019, 08:30

Rostoucí malé a střední firmy často doslova stojí na technologiích, které jim pomáhají nejen dále expandovat, ale také šetřit čas a peníze. Klíčová přitom není nejnižší cena, ale reálná hodnota takových technologií. Když tedy hledají ideální notebook, musí s nimi udržet krok ve všech ohledech, v kanceláři i na cestách – moderním vzhledem, dostatečným výkonem a dlouhou výdrží na baterii počínaje a silným zabezpečením a širokými možnostmi připojení konče.

Novinky v portfoliu byznysových zařízení od HP poběží na operačním systému Windows 10 a čtyřjádrových procesorech AMD Ryzen™ a dále nabídnou:

  • Stylový design pro jakoukoliv firmu. Ultra tenká šasi v nadčasovém stříbrném provedení s elegantními liniemi a čistými hranami. Téměř bezrámečkové displeje nabídnou skvělý obraz, 180° pant zase umožní uživatelům počítač zcela rozevřít a snadněji sdílet obsah.
  • Byznysové zabezpečení a možnosti správy. U firemních počítačů od HP je samozřejmostí posílená bezpečnost v podobě funkcí jako HP BIOSphere Gen4, která automatizuje zabezpečení BIOSu a usnadňuje možnosti správy. Odolné šasi s hliníkovou základnou klávesnice a víkem ustojí i náročnější zacházení. Možnosti připojení lze přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele, navíc zahrnují i HP Connection Optimizer, technologii pro automatickou opravu ovladače bezdrátové sítě.
  • Solidní výpočetní výkon. Výkonné čtyřjádrové procesory AMD Ryzen™ a dlouhá výdrž na baterii jsou ideální pro náročné pracovní dny a intenzivní multitasking. S funkcí HP Fast Charge se navíc baterie bleskově dobije až na 50 % kapacity.

HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 budou v České republice dostupné od dubna za cenu začínající na 11 990 Kč. (Odhadovaná maloobchodní cena. Skutečná cena se může lišit.)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace