HP představuje novou řadu notebooků HP EliteBook 700 G6 a nový mobilní tenký klient HP mt45

HP představuje novou řadu notebooků HP EliteBook 700 G6 a nový mobilní tenký klient HP mt45
26 / 06 / 2019, 08:30

Společnost HP představila novou generaci pracovních notebooků řady HP EliteBook 700 G6, která nabízí celou řadu prémiových funkcí – nyní v noteboocích pro mainstreamové firemní uživatele, kteří tráví spoustu času na cestách. Kromě bezpečnostních funkcí i úchvatné kvality obrazu se nová řada chlubí procesory AMD Ryzen™ PRO druhé generace a grafikou Radeon™ Vega pro vyšší výkon i delší výdrží baterie. Nové modely HP EliteBook 735 G6 a HP EliteBook 745 G6 nabízejí prémiový výkon, bezpečnost a design, které ocení dnešní firemní uživatel.

Řada HP EliteBook 700 G6 se vyznačuje ultra tenkým šasi a špičkovými parametry obrazu: displej má velmi tenký rámeček a vysoký jas, takže se s ním skvěle pracuje v jakýchkoliv světelných podmínkách – v kanceláři i na zahrádce kavárny.

Společnost HP navazuje na svoji vedoucí pozici v oblasti osobních počítačů se snadnou správou a vysokou bezpečností. Nová řada se umí efektivně bránit hrozbám malware díky samoléčícím, hardwarovým a uživatelsky spravovaným bezpečnostním řešením, včetně HP Sure Sense, HP Sure View Gen3, HP Privacy Camera, HP Sure Start for AMD a HP Sure Click.

Dnešní firemní uživatelé, kteří vyžadují pokročilé kolaborativní funkce, se mohou těšit na křišťálově čistý, jasný a plný zvuk díky technologii HP Noise Cancellation a integrovanému mikrofonu na vnější straně víka s měniči reproduktorů namířenými šikmo vzhůru. A s „kolaborativními“ klávesami mohou uživatelé efektivně šetřit čas a hladce telefonovat z počítače.

Nový HP EliteBook 735 G6 s třináctipalcovým displejem a HP EliteBook 745 G6 se čtrnáctipalcovým displejem budou v zemích EMEA v prodeji od června za cenu začínající na €799.

Společnost HP uvádí na trh také nový mobilní tenký klient HP mt45, který je navržený pro maximální výkon, spolehlivost a nabízí plnohodnotnou a bezpečnou uživatelskou zkušenost zejména těm, kteří jsou vysoce mobilní.

Nový mobilní tenký klient HP mt45:

• Je nejmodernější mobilní tenký klient na světě pro spolupráci1 s vestavěnými funkcemi pro spolupráci, jako je mikrofon na vnější straně víka, kolaborativní klávesy a zvuk špičkové kvality.

• Stylový design s kvalitním celohliníkovým tělem.

• Nabízí úchvatný 14palcový diagonální Full HD displej s úzkým rámečkem, volitelně antireflexní dotykový displej, který je ostrý a jasný v interiéru i exteriéru.

• Funkce HP Privacy Camera, vícefaktorová autentikace pomocí otisku prstu, ochrana HP BIOS Sure Start Gen5 a zabezpečený operační systém HP ThinPro odolný proti virům.

• Podporuje systém Linux ThinPro nebo Windows 10 IoT založený na Linuxu, který uživatelům poskytuje intuitivní, přirozené rozhraní a známou navigaci.

• Vyšší výkon díky nové generaci mobilního procesoru AMD Ryzen ™ 3 PRO 3300U s grafikou Radeon ™ Vega 6, ideální pro multi-tasking, streamování obsahu atd.

• Optimalizováno pro cloudová a VDI prostředí.

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace