HP představuje portfolio pracovních stolních počítačů nové generace

HP představuje portfolio pracovních stolních počítačů nové generace
18 / 07 / 2019, 07:30

HP představuje portfolio pracovních stolních počítačů nové generace.

V duchu inovativní „vlny“, kterou společnost HP rozjela s dříve oznámenými modely HP EliteOne 800 G5 All-in-One, volitelně s technologií HP Sure View, a HP EliteDesk 800 G5 Desktop Mini, se představuje nová generace stolních počítačů HP EliteDesk 800 a ProDesk 600 a 400. Nové portfolio stolních počítačů je ideálním pomocníkem dnešních firemních uživatelů, navržené do moderního pracovního prostředí a s výkonem, který díky procesorům Interl Core i9 deváté generace zasazeným do široké škály osobních počítačů různých šasi je připraven zvládat současné pracovní úkoly.

HP oznamuje svoje nové portfolio stolních počítačových sestav páté generace, včetně:

  • HP EliteDesk 800 G5 Tower – věž, která nabízí výkon, rozšiřitelnost, bezpečnost a je připravená na VR. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 27 990 Kč.
  • HP EliteDesk 800 G5 Small Form Factor – SFF sestava s velkým výkonem v malém těle – navržena pro moderní pracoviště. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Desktop Mini – sestava s konektivitou přes jeden kabel: kancelář bez kabelů a kompatibilita s HP Mini-in-One nebo HP EliteDisplay E243d Docking Monitor. V prodeji ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Small Form Factor v prostorově úsporném designu s flexibilní konektivitou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 490 Kč.
  • HP ProDesk 600 G5 Micro Tower – věž, která nabízí spoustu výkonu a široké možnosti rozšiřitelnosti. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 21 990 Kč.
  • HP ProOne 600 G5 21.5-inch All-in-One je designová elegantní sestava s micro-edge monitorem, která je navržená pro kolaborativní styl práce a nabízí všestrannost i výkon. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 23 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini nabízí konfigurovatelnost svého prostorově úsporného designu a díky USB Type-C™ s DisplayPort™ Alt Mode je připraven na budoucnost. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 11 990 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Small Form Factor – SSF počítač navržen pro efektivní pracoviště: produktivita, konektivita, bezpečnost i spolehlivost jsou samozřejmostí. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 490 Kč.
  • HP ProDesk 400 G6 Micro Tower nabízí uživatelům maximální hodnotu i výkon v běžných rozměrech kompaktní věže. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 14 990 Kč.
  • 20palcový a 23.8palcový all-in-one HP ProOne 400 G5 – komunikační huby navržené pro malé firmy a všestranné pracovní prostředí, nově s dotykovou obrazovkou. V prodeji v ČR od srpna za ceny začínající na 15 990 Kč.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace