HP rozšiřuje své portfolio tiskáren o řadu HP Smart Tank

HP rozšiřuje své portfolio tiskáren o řadu HP Smart Tank
13 / 09 / 2019, 12:00

HP představuje inovované tiskárny HP Smart Tank, které zákazníkům nabízí nemodernější tiskové řešení velkoobjemového tisku za velmi nízkou cenu, a více komfortu při využití doma nebo v domácí kanceláři.

Nejnovější modely HP Smart Tank od předního světového výrobce1 jsou určeny uživatelům s vyššími nároky na domácí tisk nebo domácí kanceláře. Modely HP Smart Tank 515/ HP Smart Tank 530 disponují nejnovějšími technologiemi, které jsou zárukou špičkové kvality tisku2, a zásobníkem inkoustu, který vystačí až na tři roky tisku318 000 černobílých nebo 8 000 barevných stran4. S nejlepší aplikací pro mobilní tisk5 HP Smart App6 může zákazník tisknout odkudkoliv a díky uživatelsky přizpůsobitelné funkci HP Smart Tasks7 ušetří spoustu času.  

Modely HP Smart Tank 515/ HP Smart Tank 530 tisknou bez kompromisů v úchvatné kvalitě – stránku po stránce. Jsou kompaktní, mají zabudovaný zásobník inkoustu, automatický senzor inkoustu a speciální systém, který při doplňování inkoustu brání jeho vylití8. Můžete se těšit ze skutečně syté černé, ostrého písma a živých barev9, a to vše u vás doma a až s tříletou rozšířenou zárukou10.

Hlavní výhody

Mimořádný komfort pro uživatele

  • Integrovaný zásobník inkoustu s automatickým upozorněním na nízkou hladinu inkoustu
  • Doplňování inkoustu bez rizika jeho úniku; uzavíratelné lahve
  • Automatický podavač papíru na 35 stran, jímž je vybaven model HP Smart Tank 530, umožňuje uživatelům pracovat rychle a bez použití rukou11
  • S funkcí ID Copy snadno okopírujete obě strany průkazu totožnosti na jednu stránku

Barevný tisk za málo peněz

  • Ihned po vybalení z krabice můžete tisknout 18 000 černobílých a 8 000 barevných stránek prakticky bez přerušení – domácí tisk za velmi dostupnou cenu

Svoboda pracovat prakticky odkudkoliv díky aplikaci HP Smart App

  • HP Smart App, nejlepší mobilní aplikace ve své třídě, nabízí snadné mobilní skenování a tisk
  • S funkcí HP Smart Tasks pomocí vlastních klávesových zkratek v telefonu či na tiskárně eliminujete kroky v repetitivních úkolech

Spolehlivý a rychlý tisk

  • Rychlý tisk a rychlépřipojení k dvoupásmové Wi-Fi12
  • Výrazný kontrast a ostrost textu a živé barvy
  • Možnost tisku brožur v profesionální kvalitě bez ohraničení a fotografií, které časem neblednou

 

Ceny a dostupnost

Nová tiskárna Smart Tank 515 je v České republice v prodeji od 1. září, model HP Smart Tank 530 se začne prodávat od poloviny měsíce


HP Smart Tank 515: 4.499 Kč
HP Smart Tank 530: 5.990 Kč

Další informace o dostupnosti, cenách a maloobchodní dostupnosti poskytnou lokální zástupci společnosti HP.

 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na //www.hp.com

 

Největší světový výrobce tiskáren: Zdroj studie IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker®, 4. čtvrtletí 2018. Data zahrnují dodávky všech tiskových zařízení (inkoustové tiskárny, laserové tiskárny, kopírky a multifunkční zařízení včetně profesionálních tiskáren).

2 Nejlepší kvalita tisku: Nejlepší tisk na běžném papíře a kvalita tisku fotografií ve své třídě s inkousty OEM výrobců ve srovnání s většinou produktů jiných předních výrobců než HP CISS <449,99 USD. Podíl na trhu podle dat ze studie Q1 2019 Hardcopy Peripherals Tracker, za 1. čtvrtletí 2019. Výsledky testu by měly být podobné pro stejnou platformu, která zahrnuje několik modelů užívajících stejnou recepturu inkoustu od OEM výrobce. Tiskárny HP Smart Tank jsou také v některých regionech v prodeji pod značkou HP Smart Tank Plus. Detail za květen 2019: praktická laboratorní zkouška Keypoint Intelligence - Buyers Lab s OEM inkousty. Viz: //www.keypointintelligence.com/hpsmarttankplus

3 Inkoust až na 3 roky: kalkulováno na základě spotřeby až 200 stránek za měsíc. Skutečný výnos se značně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Průměr založený na metodice testování ISO / IEC 24711 nebo HP a kontinuálním tisku. K uvedení tiskárny do provozu se používá malé množství inkoustu z přiložených lahví. Podrobnosti viz hp.com/go/learnaboutsupplies. Lahve s inkoustem HP ve srovnání s inkoustovými kazetami HP. Náklady na stránku na základě očekávaných výsledků výtěžnosti černého a kombinovaného tisku (azurová / purpurová / žlutá) na základě metodologie HP a kontinuálního tisku zkušebních stran dle ISO / IEC 24712. Zkušební protokol ISO / IEC 24711 nebyl aplikován. Skutečný výtěžek se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. K uvedení tiskárny do provozu se používá malé množství inkoustu z přiložených lahví. Další informace o výtěžnosti a výtěžnosti naleznete zde: hp.com/go/learnaboutsupplies.

4 Výtěžnost tisku 18 tis. ČB / 8 tis. barevných stran: Průměr černého a kombinovaného tisku (azurová / purpurová / žlutá) na láhev inkoustu. Tři balení černého inkoustu GT53XL, které jsou součástí balení tiskárny, vystačí každá až na 6 000 testovacích stránek. Výsledky založené na metodice HP a kontinuálním tisku zkušebních stran dle ISO / IEC 24712. Zkušební protokol ISO / IEC 24711 nebyl aplikován. Skutečný výtěžek se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. K uvedení tiskárny do provozu se používá malé množství inkoustu z přiložených lahví. Další informace o výtěžnosti a výtěžnosti naleznete zde: hp.com/go/learnaboutsupplies.

5 HP Smart App: Nejlepší ve své třídě: Ve srovnání s aplikací pro mobilní tisk OEM pro většinu špičkových inkoustových a laserových tiskáren a multifunkčních zařízení pro domácnost a domácí kancelář, cena nižší nebo rovná 429,99 USD. Podíl na trhu podle dat ze studie IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Tvrzení vychází z výzkumu mobilních tiskových aplikací výrobce tiskáren a Keypoint Intelligence - praktického testování a studie zadané společností HP. Viz zpráva ze září 2018: keypointintelligence.com/HPSmartApp.

6 Smart App: pro funkce aplikace je nutné aplikaci stáhnout. Více informací o lokálních požadavcích na tisk naleznete zde: hp.com/go/mobileprinting. HP Smart App není dostupná pro modely HP Smart Tank 500 All‑in‑One.

7 Smart Tasks; vyžaduje stažení aplikace. Více informací o lokálních požadavcích na tisk naleznete zde: hp.com/go/mobileprinting. Funkce Smart Tasks není dostupná pro modely HP Smart Tank 515 All‑in‑One.

8 Bez rozlití inkoustu: Při dodržení pokynů pro doplnění inkoustu.

9 Kontrast, živé barvy: Více informací naleznete zde: hp.com/go/printpermanence.

10 Záruka: Podmínky záruky se mohou lišit podle oblasti; prodloužená záruka může podléhat registraci.

11 Fax & ADF: 35stránkový automatický podavač dokumentů (ADF) je k dispozici pouze u HP Smart Tank 530 Wireless All-in-One.

12 Dvoupásmová Wi-Fi: Bezdrátový přenos pouze v pásmech 2,4 GHz a 5,0 GHz. Další informace naleznete na adrese hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka organizace Wi-Fi Alliance®. Podporuje pásmo 5,0 GHz a 2,4 GHz formou až 12 nepřekrývajících se kanálů vs 3 nepřekrývající se kanály pouze v pásmu 2,4 GHz. Podporuje pásmo 5,0 GHz (až 150 Mb / s) vs 2,4 GHz (až 72,2 Mb / s). Dvoupásmová Wi-Fi není podporována u modelů HP Smart Tank 500 All-in-One.

 

 

Tagy článku