HP vylepšuje možnosti správy IT a rozšiřuje balíček služeb HP Device as a Service

HP vylepšuje možnosti správy IT a rozšiřuje balíček služeb HP Device as a Service
28 / 02 / 2019, 07:30

V rámci veletrhu MWC Barcelona představila společnost HP Inc. posílení svého balíčku služeb s označením Device as a Service (DaaS), kterým chce svým zákazníkům a partnerům pomoci pokrýt ještě širší spektrum potřeb a přinést moderní přístup ke správě IT. Přidala proto nové možnosti analytiky a reportingu s nástrojem HP TechPulse, rozšířila HP DaaS pro zařízení Apple i do Evropy a také rozšířila služby HP Tech Café Market a Walk Up po celém světě.

„Podoba pracovní síly se mění a přibývá mobilních, vzdáleně pracujících zaměstnanců. Moderní přístup k správě IT proto musí vycházet z porozumění firemním procesům, přinášet flexibilitu a zjednodušit způsob, jakým společnosti poskytují zaměstnancům pro jejich práci ta správná zařízení. V HP na základě postřehů našich zákazníků a partnerů neustále přetváříme a zlepšujeme naše řešení, abychom měli jistotu, že odpovídají jejich skutečným potřebám,“ řekl Bill Avey, Global Head and General Manager, Personal Systems, HP Inc.  

Nová analytika a reporting s HP TechPulse. TechnologieHP TechPulse monitoruje a predikuje zdraví zařízení a umožní zákazníkům účinnější správu prostředí s více operačními systémy. HP k této technologii nepřestává přidávat nové analytické a reportingové možnosti, aby svým zákazníkům pomohlo zlepšit správu a plánování IT zdrojů. Mezi novými vylepšeními jsou:

  • Prediktivní analytika pro zařízení Android[i] a Mac, díky které nyní HP pokrývá veškerá prostředí kombinující různé operační systémy, dokáže proaktivně reagovat na problémy zákazníků s pevnými disky a bateriemi. U zařízení Mac bude nyní možné sledovat jejich teplotu a přehřívání ještě předtím, než se tyto problémy dotknou samotných uživatelů.
  • Report kompatibility hardwaru, který s blížícím se ukončením podpory Windows 7 zákazníkům pomůže naplánovat přechod na Windows 10.
  • Vylepšené reporty inventáře s možností ručně přidávat nová zařízení.
  • Vylepšený report pro BIOS, který zákazníkům umožní zjistit potenciální zranitelnosti na úrovni BIOSu.
  • Podpora pro integraci telemetrie Microsoft, která poskytne zákazníkům úplnější přehled o jejich zařízeních a pomůže jim vytěžit co nejvíce ze svých investic.

Dostupnost řešení HP Tech Café Market po celém světě. Chytré výdejní a úložné automaty HP Tech Café Market pomohou IT správcům výrazně zefektivnit on-site servis zkrácením prostojů a zpřístupněním zařízení a příslušenství zaměstnancům díky bezpečnému a pohodlnému automatizovanému řešení, které umožňuje jejich chytrou výměnu a doplňování. Služby HP Tech Café Market a Walk-up jsou nyní dostupné ve více než 60 zemích.

Dostupnost

  • Novinky ve službě HP TechPulse budou celosvětově dostupné od března 2019.
  • Služba HP DaaS for Apple je již nyní dostupná v USA a 20 evropských zemích včetně ČR.
  • Služba HP Tech Café Market bude dostupná ve více než 60 zemích včetně ČR od března 2019.

 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na //www.hp.com.[i] Prediktivní analytika pro Android pracuje s přehledem informací o hard disku a baterii.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace