Hřála si na prsou hada? Hillary Clintonová obětí muže z vlastního týmu. Proč mluvil o luštěninách? Je to opravdu JEN Burns?

Hřála si na prsou hada? Hillary Clintonová obětí muže z vlastního týmu. Proč mluvil o luštěninách? Je to opravdu JEN Burns?
Popisek: Hillary Clintonová
28 / 04 / 2018, 18:00

Ikona neomarxismu – nebo jen žena, po které touží muži napříč kontinenty – snad jen s výjimkou jejího manžela. Hillary Clintonová byla v kleštích, ale dnes, po týdnech strávených v lese, umí chvaty, o kterých se predátorům ani nesnilo.

Manažer Burns Strider (52) je původně moula, ale jak se kampaň vinula, rostla mu křídla. Začalo to udáním demokratické ,,soudružky" (30) z Burnsova týmu. Prý jí masíroval ramena, políbil na čelo a posílal nezvykle mnoho e-mailových zpráv.

psali jsme: Něžný tvrďák Mel Gibson: Na plátně drtil obnaženým mečem šiky nepřátel, v realitě ho nakonec dostala jedna mazaná Ukrajinka. Celkem je to minus miliarda dolarů

A i to mu bylo málo. Pozorovatelé zevnitř si všimli, že Striderovy sexuální ambice jdou dál. Poté, co za sebou nechal bez dechu několik stážistek (očekával obdiv za své rady), zaměřil se na pozorování úkosem.

Na poradách vedení strany si pohledů lobbisty Burnse směrem ke Clintonové (během její první neúspěšné kandidatury na prezidentku USA) všimlo několik žen, zařazených do křesel podle kvót. Všimli si, že nemluví, a když už tak podezřele často zmiňuje slovo „fazole“.

Upozornily na to vedení strany (Národní výbor), který ústy svého předsedy Hillary vyzval, ať dá Burnsovi okamžitě padáka. „On tě chce znásilnit,“ doporučila své nadřízené Patti Doylová (dříve muž, nyní žena).

psali jsme: Geniální producent Weinstein čelí přívalu akčních žen: „Já to nebyl!“ Ona: „Chtěl, abych se s ní líbala.“ Úchyl na útěku

Burns Strider (50) poté nabídl Hillary vysvětlení, že je bifokální, což se minulo účinkem, protože mu nerozuměla. Jeho rezignaci odmítla, což později vysvětlila svým trans-gender kolegyním tak, že „před Burnsem bych se klidně i svlékla. Je to prostě JEN Burns“.

Není známo, kdy viděl Burns naposled ženu nahou. Dodnes se však protlouká jako lobbista bez ohledu na to, kdo je jeho pánem. Každopádně selhal, protože je křesťan – a to se neodpouští.

Hillary Clintonová zažila otřes, když její manžel, bývalý prezident USA Bill Clinton spal s více než stovkou žen na různých místech, včetně Oválné pracovny Bílého domu (Lewinská).

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace