Hrdlořezové z Wagnerovy skupiny budou mít novou posilu - ruského sériového vraha 83 žen

Hrdlořezové z Wagnerovy skupiny budou mít novou posilu - ruského sériového vraha 83 žen
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Ilustrační obrázek
16 / 01 / 2023, 13:30

Michail Popkov je sériovým vrahem, jenž se chce připojit k nechvalně známé Wagnerově skupině, která páchá i na Ukrajině nelidská zvěrstva.

Wagnerovu skupinu dost možná posílí také sériový vrah Michail Popkov, který si v současné době odpykává dva doživotní tresty. Rusko dalo najevo, že souhlasí s propuštěním 40 000 lidí, mezi těmi, kterých se opatření týká, by mohl být i 58letý Popkov zvaný ,,Vlkodlak".

Ten zvlášť surovým způsobem sprovodil ze světa 83 žen. Své oběti také znásilňoval a usmrcoval sekerou, nožem či lopatou. Byl prý veden snahou o ,,očištění" rodného Angarsku od prostitutek. Psychiatři mu diagnostikovali vražednou mánii.

Popkov projevil zájem vstoupit právě do Wagnerovy skupiny. Úřady daly ruské televizi povolení, aby s ním udělala rozhovor. Osmapadesátiletý muž, který byl shledán příčetným, v něm uvedl, že má zkušenosti s radioelektronikou z doby odvodu do armády. ,,Nebudu váhat, abych se mohl zapojit do války," vyznal se Popkov v televizním interview.

Pokud se nakonec Popkov k Wagnerovcům připojí, nebude jediným vrahem, který bude na ukrajinském horkém bojišti působit. Jak známo, do ruské armády byly zrekrutovány stovky odsouzených vrahů či jiných delikventů. Jejich životnost však není příliš velká vzhledem k nedostatečnému výcviku i výzbroji.


Zdroj: tvp.info

Tagy článku