Hromadná havária v USA, dvaja mŕtvy

Hromadná havária v USA, dvaja mŕtvy
Autor: pixabay.com|Popisek: ilustračný obrázok
18 / 12 / 2016, 15:00

Na diaľnici smerom do Baltimore, sa stala hromadná havária.

Dvaja ľudia zomreli a 11 ich bolo ťažko zranených, havária sa stala v sobotu, v ranných hodinách. Agentúra Reuters hlási, že tria zranený sú vo veľmi vážnom stave.

Dramatické zábery z miesta činu zachytili okamih, kedy havaroval traktor s prívesom, následne vypukol požiar.

Cesty boli ihneď uzavreté. Vodiči v USA boli vyzvaný, aby za podobných poveternostných podmienok aké boli v sobotu, radšej zostali doma. Policajti odporúčajú, aby cestovania bolo odložené až po zlepšení počasia.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace