Hyundai vyrobil auto proti zombiím

Hyundai vyrobil auto proti zombiím
Autor fotografie: Hyundai Motor America|Popisek: Hyundai Santa Fe
23 / 02 / 2015, 15:00

Korejský Hyundai je patrně jediná automobilka, která vymýšlí auta vhodná proti ulicím plných zombií.

Vůz na bázi modelu Santa Fe Sport je posledním počinem automobilky v jejím boji proti oživlým mrtvolám. Vůz postavený fanouškem série The Walking Dead debutoval na známém Comic Conu konaném v New Yorku.

Vůz vypadá opravdu hrozivě, zombie bude namleta na kousky masa noži, které trčí z disků kol, ostnatý drát zabraňuje prolézt okny a těm obzvlášť neodbytným mrtvolám udělá konec kulomet přimontovaný na střeše nebo dvě útočné pušky na kapotě vozu.

Santa Fe

Zombie asi hned tak na ulici nepotkáte, ale na loudající se auto před Vámi by to fungovalo taky ne?:-)

Hyundai nabízí na americkém trhu i speciiální, ale již běžně vybavenou (bez kulometů) verzi vozu Tucson.

Hyundai Tucson

Pokud si chcete nakonfigurovat vlastní proti zombie auto, pokračujte dál na tento online konfigurátor. Příjemnou zábavu.

Zdroj: Car and Driver, Hyundai USA

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace