Ideální nástroj pro rozsáhlé IP kamerové systémy

Ideální nástroj pro rozsáhlé IP kamerové systémy
22 / 02 / 2016, 12:45

Digiever představuje 16-ti diskové NVR pro montáž do datových rozvaděčů - Řada DS-16500-RM Pro+ a řada DS-16400-RM Pro+.

Společnost DIGIEVER, významný světový výrobce záznamových zařízení pro správu IP kamerových systémů, přichází s 16-ti diskovými záznamovými zařízeními řady DS-16500-RM Pro+ a řady DS-16400-RM Pro+. Jde o zařízení navržená do datových rozvaděčů (3U) postavená na Linuxu, s maximální kapacitou úložiště až 96TB a speciálně navržená pro systémy s požadavky pro dlouhodobé pořizování záznamů. Kapacitu nové řady záznamových zařízení je možné rozšířit na až 144TB připojením dvou zařízení DIGIARRAY. DIGIARAY je externí úložiště (každé s kapacitou až 24TB) navržené přímo pro použití s DIGIEVER NVR a ideální pro použití právě v rozsáhlých kamerových systémech.    

Digiever

Nová řada záznamových zařízení uspokojí zákazníky s požadavky na výkonné lokální zobrazení, vzdálený přístup pomocí webových prohlížečů, stejně jako ty, kteří využijí aplikace pro mobilní telefony s operačními systémy iOS a Android. Díky použití dekódovací technologie 4K UHD podporují záznamová zařízení od společnosti DIGEIEVER IP kamery s rozlišením 4K Ultra HD. A to se skvělým výkonem při zobrazením na lokálním monitoru.  Nová řada NVR podporuje navíc  funkci zobrazení na dvou nezávislých monitorech (funkce Dual Display) pomocí HDMI a VGA konektorů. Tato funkce umožňuje sledovat na dvou monitorech živé náhledy i záznamy z IP kamer, nastavovat zálohy na externích zařízeních a konfigurovat NVR jak v lokální síti, tak i pomocí vzdáleného přístupu.     

Klíčové vlastnosti 16-ti diskového NVR DIGIEVER

Digiever

Řada DS-16500-RM Pro+ a řady DS-16400-RM Pro+ nabízí flexibilní nastavení upozornění na události a tomu odpovídající akce. S jedním záznamovým zařízením DIGIEVER NVR může uživatel nastavit až 18 typů událostí a 16 typů akcí. DIGIEVER NVR okamžitě upozorňuje na rizikovou situaci a uživatel tak může minimalizovat vzniklé škody.

Nová řada NVR nabízí 7 možností zálohování záznamu/videa. Zálohy slouží k zajištění a zabezpečení záznamu/videa pro případné pozdější vyhledávání. DIGIEVER nabízí například export zašifrovaných souborů, okamžitý export i během přehrávání záznamů, export na USB disk jedním tlačítkem, zálohu událostí na FTP a vzdálenou zálohu na NAS server.

„ S nárůstem technologií 4K UHD nebo vyšším rozlišením u IP kamer se velikost úložiště stává klíčovým parametrem při výběru serveru pro IP kamerový dohled“ , říká Aslan Zheng, produktový manažer společnosti DIGIEVER. „ Nová řada 16-ti diskových záznamových zařízení (NVR) byla vyvinuta právě jako odpověď na požadavek dlouhodobého záznamu v profesionálním segmentu IP kamerového dohledu.“  

Digiever 

O společnosti DIGIEVER

 

 

 

 

DIGIEVER je významný světový výrobce vysoce kvalitních a výkonných zařízení pro IP kamerové systémy.  Vlajkovou lidí společnosti DIGIEVER je záznamové zařízení DIGIEVER NVR postavené na Linuxu. Společnost vyvíjí také doplňující produkty jako je např. DIGIEVER CMS a DIGIEVER Dekodér. Cílem produktů je uspokojit široké požadavky na spolehlivý a výkonný IP kamerový systém. Produkty DIGIEVER jsou úspěšně celosvětově distribuovány pomocí široké sítě partnerů a mají zastoupení na všech pěti kontinentech. Společnost Digiever zaměstnává experty v oblasti výzkumu a vývoje síťových produktů a zaměřuje se hlavně na výrobu špičkových zařízení pro IP kamerový dohled, které se vyznačuje výjimečnou optimalizací hardwaru a softwaru.

 Website: www.digiever.com contact: info@digiever.com

O společnosti KOUKAAM Distribution

 

Distributorem produktů DIGIEVER pro Českou republiku je společnost KOUKAAM Distribution a.s., která se pyšní vysoce nadstandardní technickou i prodejní podporou. KOUKAAM Distribution je jedním z největších distributorů IP kamerových systémů v ČR. www.koukaam.se

 

 

 

 

Tagy článku