Imigranti v Calais zaútočili proti policistům

Imigranti v Calais zaútočili proti policistům
Autor: YouTube/screenshot|Popisek: Likvidaci Džungle schválil francouzský soud
01 / 03 / 2016, 12:15

Francouzské úřady v pondělí zahájily demolici dalších stanů a přístřešků v uprchlickém táboře v Calais.

Francouzské úřady se už druhým dnem pokoušejí postoupit v demolici části uprchlického tábora "Džungle" u Calais. Migranti na demoliční čety házeli kamení a zapalovali některé ze svých příbytků, aby tak zpomalili jejich postup. Policie odpověděla slzným plynem. Zdroj: novinky.cz

Migranti, kteří se chtějí dostat do Velké Británie, budou přemístěni do obytných kontejnerů. Demolici jižní části tábora přezdívaného Džungle posvětil minulý čtvrtek soud. 

Tisíce imigrantů nemusí do úterý opustit Džungli v Calais. Ochránci lidských práv se obrátili na soud

Asi 150 migrantů, kteří byli vysídleni z rozebrané části uprchlického tábora u Calais, se pokusilo zastavit nákladní automobily jedoucí směrem k Eurotunelu, aby do nich mohli nastoupit. Vyzbrojeni železnými tyčemi se následně uprchlíci střetli s policií. Nepokoje pokračovaly dlouho do noci. 
Zdroj: eurodenik.cz

Šokující svědectví Francouzky, která žije v Calais. Její slova potvrzují to, co se děje v západní Evropě. To je multikulturní obohacení?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace