Indické letadlo se vrátilo zpět na letiště kvůli kryse na palubě

Indické letadlo se vrátilo zpět na letiště kvůli kryse na palubě
Autor fotografie: Wikimedia, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, Mulag|Popisek: Ilustrační foto
01 / 01 / 2016, 10:30

Let společnosti Air India se vrátil zpět na letiště v Bombaji, co byl tento hlodavec údajně spatřen na palubě stroje.

Pasažéři se domnívali, že tohoto hlodavce spatřili na palubě letadla, ale podle aerolinek prohledání stroje nenašlo jedinou známku po kryse.

Tiskový mluvčí G.P. Rao řekl: „ Žádná krysa se na palubě letadla nenašla“.

Dodal, že stroj se vrátil zpět kvůli bezpečí pasažérů. Ti pokračovali ve své cestě do Londýna jiným letadlem.

Krysy totiž mohou překousat v letadle kabely. Není to první případ zastavení letu indického letadla kvůli kryse, jiný let Air India se musel vrátit do Nového Dillí z cesty do Milána v červenci 2015.

V roce 2011 se dostala do problémů s krysou i společnost Qantas, kdy se let musel vrátit poté, co na palubě bylo nalezeno několik mláďat krys.

Zdroj: CNN

Foto: Wikimedia, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 UnportedMulag

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace